Radosław Sączek szefem działu akcji niestandardowych Tandem Media

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Radosław Sączek szefem działu akcji niestandardowych Tandem Media

W marcu br. w zespole Tandem Media, brokera radiowo-kinowego Agory nastąpią zmiany - działem akcji niestandardowych, funkcjonującym pod nową nazwą Tandem Laboratorium, pokieruje Radosław Sączek.

Jako Creative Group Head będzie odpowiedzialny m.in. za tworzenie dla reklamodawców ofert komunikacji niestandardowej w stacjach Złote Przeboje, Rock Radio, TOK FM i Pogoda, serwisie Tuba FM oraz w sieci kin Helios.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Radosław Sączek, przed dołączeniem do Tandem Media w 2014 r., pracował w Biurze Reklamy Polskapresse, gdzie przez 5 lat był szefem działu kreacji, zajmującego się tworzeniem i wdrażaniem niestandardowych projektów reklamowych w dziennikach regionalnych oraz w bezpłatnej gazecie "Nasze Miasto". Wcześniej pracował m.in. w Universal McCann, Media Express oraz w "Gazecie Wyborczej".

Poprzednio działem akcji niestandardowych Tandem Media kierował Piotr Gałęzowski, który zakończył współpracę z Agorą.

Tandem Media to zespół, który działa w strukturach sprzedażowych Grupy Radiowej Agory. Zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży czasu antenowego w stacjach radiowych, a także sprzedażą powierzchni on-screen i off-screen w sieci kin Helios.

Tandem Media oferuje usługi konsultingu, planowania i zakupu ogólnopolskich i lokalnych kampanii radiowych, tworzenie i sprzedaż rozwiązań pakietowych z wykorzystaniem czasu antenowego stacji Agory i pozostałych nadawców, reklam w radiowych serwisach internetowych oraz ofert cross-mediowych i niestandardowych. Oprócz tego zespół Tandem Media jest wyłącznym brokerem oferującym od stycznia 2015 r. powierzchnie reklamowe we wszystkich kinach Helios w całej Polsce.

Więcej informacji na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij