"Czas na... Pyszne.pl" - nowa kampania wdrażana jednocześnie w 5 krajach europejskich

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść

Pod hasłem "Czas na... Pyszne.pl" polski lider rynku zamówień jedzenia w Internecie wdraża nową, zintegrowaną kampanię reklamową.

Premierą telewizyjną pierwszego spotu reklamowego rozpoczęła się kolejna kampania Pyszne.pl - największego w Polsce serwisu do zamawiania jedzenia w Internecie. Akcja spotu rozpoczyna się pewnego ulewnego i wietrznego wieczora. Parze w średnim wieku wypoczywającej przed telewizorem zaczyna doskwierać głód. W lodówce pusto, a wyjście o tej porze do najbliższego sklepu jawi się niczym trudna przeprawa, mogąca zakończyć się całkowitą porażką. Na szczęście jest też inna możliwość - skorzystanie z serwisu Pyszne.pl i zamówienie smakowitego posiłku z dostawą do domu. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W naszej nowej kampanii naturalna dla człowieka skłonność do szukania prostych, a zarazem skutecznych rozwiązań ukazana jest w znanych każdemu sytuacjach, w których brak ochoty lub czasu na gotowanie - gdy lodówka jest pusta, gdy pada, gdy nieoczekiwanie musimy zostać dłużej w pracy. Odwołując się do momentów przydarzających się niemal każdemu, kampania nie tylko zwiększa świadomość samej marki, ale również bezpośrednio zachęca do skorzystania z naszej usługi.- opowiada Marta Czarnecka, dyrektor marketingu Pyszne.pl.

Kampania prowadzona będzie w telewizji, outdoorze, digitalu oraz w Social Media. Warto również wspomnieć, że ruszyła ona równolegle w pięciu państwach europejskich, gdzie aktywnie międzynarodowa grupa Takeaway.com, do której należy marka - w Polsce, Holandii, Belgii, Niemczech i Austrii. Przekaz musiał więc być zrozumiały we wszystkich krajach, o co zadbała holenderska agencja reklamowa Eigen Fabrikaat.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij