PayPal One Touch: dostępny już na 143 rynkach i z 18 milionami zarejestrowanych konsumentów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PayPal One Touch: dostępny już na 143 rynkach i z 18 milionami zarejestrowanych konsumentów

One Touch, jedna z najlepiej przyjmujących się usług PayPal w historii, właśnie stała się dostępna na 143 rynkach. W Polsce możemy korzystać z niej od sierpnia 2015 roku.

Usługa została wprowadzona w życie zaledwie 10 miesięcy temu, ale już teraz PayPal przetwarza globalnie miliony transakcji One Touch dziennie.18 milionów konsumentów na całym świecie, którzy aktywowali usługę (20% w ostatnim miesiącu), może zagwarantować sobie szybsze i bezpieczniejsze doświadczenie zakupowe w sklepach internetowych i na urządzeniach mobilnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od początku 2016 roku, dodając kolejne 120 rynków PayPal znacznie rozszerzył światowy zasięg One Touch. Usługa stała się tym samym obecna w 143 krajach (pod koniec 2015 roku było ich 23). Nowe rynki obejmują regiony Europy Środkowo-Wschodniej, Azji oraz Ameryki Środkowej.

Globalna ekspansja One Touch wynika w dużej mierze z nowej platformy, która pozwala firmie nie tylko zmieniać ofertę, ale także szybko wdrażać innowacyjne rozwiązania na globalną skalę. Już w tym roku PayPal był w stanie włączyć 100 rynków w przeciągu jednego dnia i osiągnąć wzrost w regionie APAC w czasie krótszym niż jeden dzień.

Obecnie, już ponad połowa firm z listy Internet Retailer 500 w Stanach Zjednoczonych oraz ponad milion sprzedawców z całego świata - od Bath Bed & Beyond po Sur La Table - umożliwia płatności za pomocą One Touch tak, aby ich klienci mogli dokonywać szybszych i bezpieczniejszych płatności.

Usługa One Touch jest automatycznie aktywowana u uprawnionych sprzedawców i dodatkowo zmniejsza wskaźnik porzucenia koszyków, przy jednoczesnym zwiększeniu współczynnika konwersji i zaangażowania.

Sprzedawcy mogą dowiedzieć się więcej o One Touch tutaj. W celu dokonywania płatności za jego pośrednictwem, konsumenci muszą posiadać konto PayPal, które mogą założyć tutaj, a usłudze mogą przeczytać pod tym linkiem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij