Ważne momenty Wapniaka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ważne momenty Wapniaka

Pierwsza randka z miłością swojego życia, zaręczyny lub awans w pracy – każdy inaczej definiuje ważne życiowe momenty. Wonga.com, firma oferująca komfortowe pożyczki przez internet, w prowadzonej od kilku miesięcy kampanii „Ważne momenty w życiu” bada między innymi, jakie wydarzenia są dla Polaków..

najistotniejsze. W ramach najnowszej odsłony kampanii firma nawiązała współpracę ze znanym polskim youtuberem Wapniakiem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

26 lutego Wapniak opublikował na swoim kanale film zatytułowany „Ważne momenty w życiu”, w którym gwiazda polskiego YouTube’a pyta przechodniów o sytuacje będące punktem zwrotnym w ich życiu. Bohaterowie filmiku opowiadają o swoich pasjach, sukcesach i planach, motywując widzów do działania oraz inspirując ich do wykorzystania życiowej szansy.

Wapniak, czyli Maciej Wapiński, jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów.

W swoich filmach skupia się na pozytywnym i praktycznym rozwoju osobistym, w lekki i zabawny sposób pokazując, że przemiana mentalna jest możliwa.

Partnerem najnowszego filmu autorstwa Wapniaka jest firma wonga.com, która w ramach kampanii pod tym samym tytułem co film od kliku miesięcy publikuje wyniki badań na temat ważnych momentów w życiu Polaków.

Współpraca z Wapniakiem to już druga kooperacja firmy wonga.com z polskimi youtuberami. We wrześniu ubiegłego roku wonga.com była partnerem odcinka „Arytmetyka w życiu” na popularnym kanale YouTube Matura to Bzdura.

Film „Ważne momenty w życiu” poniżej:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij