Oranżada Hellena szuka muzycznych talentów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Oranżada Hellena szuka muzycznych talentów

Na antenę Telewizji Polsat powraca największe muzyczne widowisko – Must Be The Music. Przed nami już jedenasta edycja tego programu. Sponsorem show jest producent kultowej Oranżady Hellena.

Tylko muzyka

Każda z poprzednich dziesięciu show przyciągała przez ekrany telewizorów miliony widzów. Sukces programu tkwi w utalentowanych uczestnikach, mogących prezentować własną twórczość, a także              w charyzmatycznym jury i prowadzących, którzy zjednali sobie sympatię fanów MBTM. Czerwona Oranżada Hellena w puszce dołącza w tym sezonie do programu w roli sponsora. Impulsowy format zapewnia szybkie orzeźwienie wszystkim spragnionym uczestnikom, którzy podczas występów zmagają się z ogromnymi emocjami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pasjonująca droga do sukcesu

W jedenastej edycji show – tradycyjnie już – można spodziewać się wielkich uniesień, śmiechu i wzruszeń. Wszyscy fani z niecierpliwością oczekują nie tylko na muzyczne występy, lecz także na… opinie nowego jurora. W tegorocznej edycji show, w gronie jurorów – obok Kory, Elżbiety Zapendowskiej i Adama Sztaby, zobaczymy Tymona Tymańskiego – kontrowersyjnego muzyka i performera.

Surowe opinie jury idealnie zrównoważy sponsor programu. Czerwona Oranżada Hellena puszce wprowadza relaksujący, rozrywkowy klimat, a musujące bąbelki radośnie odprężają – tego nie odmówi sobie żaden uczestnik programu. W tym sezonie marka silnie zaznacza swój imprezowy charakter i unikalność. Indywidualizm podkreśla szukając muzycznych talentów w całej Polsce.

Doskonała zabawa i jedyne w swoim rodzaju muzyczne talenty, które orzeźwią muzyczną scenę – tego nie zabraknie w nowej edycji Must Be The Music.

Pierwszy odcinek XI edycji Must Be The Music już 6 marca o godz. 20.05 na antenie telewizji Polsat. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij