Sylwia Olech w Grupie Wirtualna Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sylwia Olech w Grupie Wirtualna Polska

Z dniem 1 marca do zespołu Grupy Wirtualna Polska dołączy Sylwia Olech, związana dotąd z wydawnictwem Edipresse. Obejmie nowo utworzone stanowisko Dyrektora Wydawniczego serwisu Pudelek.

Będzie odpowiadała za opracowywanie i realizację spójnej strategii  rozwoju  brandu Pudelek (w tym pudelek.pl, pudelek.tv oraz pudelekx.pl), koordynację procesu wydawniczego oraz zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem redakcyjnym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przez ostatnich kilka miesięcy przygotowywaliśmy się do dużych zmian w serwisie, zarówno w warstwie redakcyjnej,  jak i produktowej. W planach mamy uruchomienie autorskich formatów wideo, zamierzamy też korzystać z doświadczeń Grupy w obszarze transmisji wideo. Będziemy rozbudowywać zespół, m.in. po to, by zwiększać  liczbę publikacji, w tym  materiałów ekskluzywnych.

Zaktywizujemy się też w obszarze social media. – mówi Edyta Sidwa, Dyrektor Produktu Rozrywka i Serwisów Gwiazdorskich w GWP – Chcemy ugruntować naszą pozycję lidera segmentu people i systematycznie zwiększać dystans do konkurencji, dlatego postawiliśmy na doświadczenie oraz umiejętności menadżerskie Sylwii Olech. 

Sylwia Olech z rynkiem medialnym związana jest od 1997 roku. W latach 1997-2002 pracowała jako dziennikarka m.in. w „Blasku”, „Gali”, „Marie Claire” (tu oraz w „Madame Figaro” była też redaktorem działu kultura). Od 2002 roku związana z miesięcznikiem „Pani”, gdzie zaczynała jako szef działu psychologia, seks, zdrowie, a następnie została zastępcą redaktor naczelnej. Od stycznia 2008 roku na stanowisku zastępcy redaktor naczelnej dwutygodnika people „Party” (wyd. Edipresse). Odpowiadała również za prowadzenie wydań specjalnych „Party Style” (dwa wydania w roku) i „Party Kids”.

W czerwcu 2012 roku została zastępcą redaktor naczelnej dwutygodnika „Flesz”, pierwszego w Polsce magazynu kategorii people&style (wyd. Edipresse). Odpowiadała też za wydania specjalne „Flesz Trendy” oraz „Flesz Uroda”. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij