Łukasz Kawęcki w polskim oddziale Adform

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Łukasz Kawęcki w polskim oddziale Adform

W lutym, do polskiego oddziału firmy Adform dołączył Łukasz Kawęcki obejmując stanowisko Head of Technical Account Management CEE & DACH. Będzie odpowiadać głównie za kierowanie zespołem Technical Account Mangerów w regionie DACH & CEE.

W następstwie dynamicznego rozwoju biznesu w Polsce warszawskie biuro firmy Adform, dostarczające kompleksowe rozwiązania programmatic, wzmocniło zespół o stanowisko Head of Technical Account Management CEE & DACH, które objął Łukasz Kawęcki. Na nowym stanowisku Łukasz Kawęcki będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem Technical Account Mangerów w regionie DACH & CEE, a także za koordynację komunikacji z klientami dotyczącą zmian i rozwoju platformy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Poprzednio związany z Optizen Labs, gdzie przez 6 lat pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego, odpowiadając za wdrożenie i obsługę posprzedażową rozwiązań Adobe Digital Publishing Suite. Wcześniej przez ponad 10 lat pracował na stanowisku Dyrektora Sprzedaży w MURATOR S.A.

„Myśląc o ciągłym rozwoju, od początku stawiamy na wysokiej klasy specjalistów w swoich dziedzinach. Łukasz posiada wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności menedżerskie, które doskonale uzupełnią kompetencje naszego zespołu. Jestem pewien, że jego dołączenie do Adform przyczyni się do umocnienia naszej pozycji na rynku.” - powiedział Bartosz Malinowski, Commercial Director CEE.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij