Płodni.com z działem Nowych Technologii

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Płodni.com z działem Nowych Technologii

Poznańska agencja marketingowa Płodni.com utworzyła w ramach swojej struktury dział Nowych Technologii. Do kompetencji sekcji należy kompleksowe wypracowywanie projektów interaktywnych dla obecnych i nowych klientów oraz rozwijanie systemów analitycznych.

Kierownikiem działu został Fabian Rolof (wcześniej pracował m.in. dla K2 Internet oraz Gemius S.A.) W ramach sekcji powstał osobny oddział, w którym są realizowane projekty z zakresu marketingu w wyszukiwarkach. Osobą odpowiadającą za działania SEO/SEM jest Zbigniew Bocian.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Postanowiliśmy stworzyć dział Nowych Technologii, ponieważ coraz częściej stajemy przed wyzwaniami realizacji bardzo dużych projektów, które wymagają wysokich kompetencji i świetnie zorganizowanego zespołu. Zarówno Fabin Rolof jak i Zbigniew Bocian na etapie rekrutacji wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami, które z pewnością wpłyną w najbliższym czasie na rozwój agencji – wyjaśnia Piotr Baranowski, Business Development Director Płodni.com

Ze zmian zadowoleni są również nowi pracownicy agencji: - Agencja Płodni.com to idealne miejsce do realizacji dużych i zintegrowanych projektów, które wykorzystują najnowsze dostępne technologie i trendy. Zespół, który będę miał okazję prowadzić już nie jeden raz udowodnił, że zna się na rzeczy – mówi Fabian Rolof.

Wydzielenie działu Nowych Technologii to pierwszy z etapów dużych zmian i reorganizacji struktur agencji mający na celu wzrost jakości realizowanych projektów marketingowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij