Agencja 4Frame odpowiedzialna za kampanię wizerunkową Frisco.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja 4Frame odpowiedzialna za kampanię wizerunkową Frisco.pl

Trwa najnowsza kampania wizerunkowa internetowego supermarketu Frisco.pl, której celem jest wzmocnienie świadomości poprzez komunikację zarówno benefitów racjonalnych marki jak i stojących za nią emocji.

Rynek supermarketów online w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie jednak nadal duża część konsumentów stawia na rozwiązania tradycyjne nie zdając sobie sprawy z tego jak dużym udogodnieniem mogą być rozwiązania takie jak nasze. Kluczowym komunikatem jaki chcemy przekazać naszym konsumentom jest to, że nie warto poświęcać czasu na robienie zakupów w sklepach offline, jeśli w tym czasie można robić rzeczy dużo przyjemniejsze. W obecnej kampanii „puszczamy oko” do naszych konsumentów, pokazując im w lekki sposób korzyści płynące z zakupów na Frisco.pl.  -  mówi Tomasz Dębowski, dyrektor marketingu Frisco.pl

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Za kampanię odpowiada agencja komunikacyjna 4Frame. Na podstawie opracowanej strategii komunikacji powstała główna idea kreatywna oparta na przekazie emocjonalnym do konsumenta. Wypracowana idea została przełożona na materiały kreatywne, które obejmują rozwiązania OOH, komunikację kontekstową w biurowcach i na siłowniach, a także przygotowanie spotów radiowych. 4Frame wspiera również zakup mediów do kampanii.

Kampanii towarzyszy także zmiana strategii komunikacyjnej Frisco.pl na Facebooku, którego całościowa obsługa również leży po stronie 4Frame.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij