Warszawskie dzielnice po Królewsku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Warszawskie dzielnice po Królewsku

Ruszyła aktywacja marki Królewskie, jednej z najsilniejszych marek regionalnych w kraju. Lokalne piwo o prawdziwie warszawskich korzeniach rozpoczęło kampanię, w której główną rolę grają dzielnice miasta i ich indywidualny charakter.

W nowej kampanii marka zwraca się bezpośrednio do mieszkańców i zaprasza do opowiedzenia o miejscach, które są unikalne i warte poznania, a przede wszystkim pozwalają im dobrze się czuć w swojej dzielnicy. Królewskie wspólnie z mieszkańcami tworzy właśnie nieoficjalną mapę Warszawy widzianej oczami jej mieszkańców.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na stronie internetowej pod adresem ruszył konkurs, w którym warszawiacy zgłaszają swoje wyjątkowe, często sekretne miejsca Warszawy. Konkurs rozpoczął się 1 marca 2016 r. i potrwa 9 tygodni. Główną nagrodą jest lot widokowy nad Warszawą.

- Królewskie jako lokalna marka, stara się być zawsze blisko swoich konsumentów, dlatego w naszej akcji zapraszamy do odkrywania oblicza stolicy, którą znają tylko jej mieszkańcy. – mówi Anna Paciejewska, Kierownik Marki Królewskie - Wiemy z badań, że warszawiacy kochają Warszawę, ale szczególnie mocno utożsamiają się ze swoimi dzielnicami i te najlepiej znają. Królewskie jako najbardziej warszawskie piwo z autentycznymi stołecznymi korzeniami, wspólnie z mieszkańcami chce pokazać, że Warszawa to dużo więcej, niż Pałac Kultury i Kolumna Zygmunta.

W nowej kampanii Królewskie przedstawia się konsumentom bardzo lokalnie. Kreacje są dedykowane poszczególnym dzielnicom i ich symbolom. Konsumenci mogą zobaczyć, jak najbardziej warszawskie piwo widzi siebie na Żoliborzu, Ochocie czy Pradze. W kampanii zostało wykorzystanych 18 warszawskich kreacji. Powstała też kreacja dedykowana konsumentom spoza Warszawy.

Za kreację odpowiada agencja JUST, działania w kanale digital prowadzi Point of View, planowaniem i zakupem mediów zajmuje się MediaVest, a PR prowadzi agencja ROOTS PR.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij