Manta S.A. Oficjalnym Partnerem Technologicznym Drift Masters Grand Prix.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Manta S.A. Oficjalnym Partnerem Technologicznym Drift Masters Grand Prix.

Jedna z najlepszych driftingowych lig na świecie Drift Masters GP nawiązała współpracę z największym polskim dostawcą sprzętu RTV i AGD, firmą Manta S.A. Wspólne działania będą miały charakter promocyjno-marketingowy.

W sezonie 2016 na każdą z imprez Drift Masters Grand Prix, firma Manta dostarczy wysokiej jakości sprzęt RTV, w skład którego wejdą m.in. głośniki power audio, kamery sportowe, telewizory LED, deskorolki elektryczne, smartwatche czy smartfony.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach umowy sponsoringowej Drift Masters GP zajmie się promocją i reklamą marki, produktów i towarów podczas rozgrywek w sezonie 2016. Tegoroczna edycja składa się z 14 rund, które odbędą się w Poznaniu, Płocku, Warszawie, Mikołajkach, Rydze oraz Gdańsku.

"Sporty motorowe nieodłącznie wiążą się z technologią. Z każdym rokiem coraz silniej. Nie inaczej jest z driftingiem. Współpraca z firmą Manta S.A. - polskim liderem elektroniki użytkowej jest dla nas bardzo cenna. Liga Drift Masters GP, wykorzystuje wiele zaawansowanych rozwiązań zarówno w celu realizacji zawodów, streamingu, sędziowania jak i realizacji widowiska dla Kibiców. Wsparcie jakie otrzymujemy od firmy Manta pozwoli jeszcze lepiej wykorzystać potencjał tkwiący w driftingu, jako najbardziej spektakularnym motorsporcie" – zaznacza Mariusz Woźnicki, Marketing Director.

"Po wielu latach sponsoringu piłki nożnej i wraz z poszerzeniem portfolio o zupełnie nowe kategorie i produkty, przyszedł czas na rozszerzenie naszego wsparcia w widowiskowych działaniach sportowych. Dlatego też zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z Drift Masters GP" - mówi Katarzyna Śliwińska, szef Marketingu i PR z Manta S.A.

Drift Masters Grand Prix to polska profesjonalna liga driftingowa organizowana od 2014 roku. Jej celem jest współpraca z najlepszymi zawodnikami na świecie, propagowanie wyczynowej jazdy autem na torach i specjalnie przygotowanych obiektach, dbanie o bezpieczeństwo zarówno kibiców jak i zawodników, organizacja najlepszej ligi driftingowej w Europie oraz popularyzacja wśród kibiców driftingu jako mistrzostwa w precyzyjnym i bezpiecznym prowadzenia auta.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij