180heartbeats + JUNG v. MATT przygotuje TEDxWarsaw pod hasłem  “In a heartbeat”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
180heartbeats + JUNG v. MATT przygotuje TEDxWarsaw pod hasłem  “In a heartbeat”

“In a heartbeat”, chwile nagłego olśnienia, które zdarzyły się kiedyś prelegentom i które mogą zdarzyć się słuchaczom. Ten temat będzie motywem przewodnim tegorocznego TEDxWarsaw. Siódma edycja spotkania odbędzie się 31 marca. Za organizację wydarzenia odpowiada 180heartbeats + JUNG v. MATT.

TEDxWarsaw to coroczne spotkanie, które skupia wybitne osobowości ze świata nauki, biznesu, kultury oraz sztuki. Jest to lokalne i niezależne wydarzenie organizowane na licencji TED i odbywające się według zasad tej organizacji. Spotkania TEDx odbywają się na całym świecie, a ich celem jest popularyzowanie idei wartych rozpowszechniania.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas dwóch sesji na tegorocznym TEDxWarsaw wystąpi ok. 15 prelegentów, wśród których znajdą się nieprzeciętni ludzie, inspirujący na co dzień swoimi działaniami i przemyśleniami. Mówcy zaprezentują swoje idee w formie dynamicznych, kilkunastominutowych wystąpień. Ich prelekcji na żywo wysłucha blisko 500 wybranych osób, a tysiące innych będą mogły śledzić konferencję w internecie. Nowością tegorocznej edycji będzie druga sesja, przeprowadzona w formie interaktywnych warsztatów, stworzonych przez prelegentów, gości i partnerów wydarzenia.

Udział w konferencji TEDxWarsaw jest bezpłatny. Aby uzyskać zaproszenie i znaleźć się w gronie 500 słuchaczy, należy wypełnić do 10-ego marca br. formularz rejestracyjny dostępny na stronie.

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij