SentiOne monitoruje już internet w Rosji, na Ukrainie i w Czarnogórze

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
SentiOne monitoruje już internet w Rosji, na Ukrainie i w Czarnogórze

Od kilku lat SentiOne konsekwentnie powiększa zasięg swoich działań o kolejne kraje i języki. System pozwalający szybko przeanalizować opinie internautów, strzec wizerunku marek i nawiązywać dialog z klientami online zajmuje coraz większy obszar na mapie Europy.

Od dziś monitorowanie internetu z SentiOne jest dostępne w Rosji, na Ukrainie oraz w Czarnogórze. Poszerzenie portfolio o trzy kolejne rynki, sprawia, że SentiOne, a co za tym idzie także SalesLift, mają w swej ofercie już 26 państw europejskich. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W dzisiejszych czasach wraz ze wzrostem popularności mediów społecznościowych, monitoring internetu stał się niezbędny w zarządzaniu wizerunkiem marek, instytucji czy osób publicznych. Narzędzie do monitoringu internetu pozwalają na skumulowanie wszystkich danych pozyskanych z portali, mediów społecznościowych, blogów, mikroblogów czy forów w jednym miejscu. SentiOne zaspokaja trzy podstawowe potrzeby przedsiębiorstwa: daje możliwość kontrolowania obecności marki w sieci, przyczynia się także do budowania dobrych relacji z klientami oraz zwiększenia sprzedaży. Wszystko to, firma będzie miała okazję zaoferować specjalistom z dziedziny marketingu w Rosji, na Ukrainie oraz Czarnogóry. 

W SentiOne najważniejsza jest jakość dostarczanych danych, dlatego w biurze firmy zatrudniono ponad 20 analityków, w tym osoby odpowiedzialne za każdy z języków znajdujących się w ofercie. Wyjątkowa dbałość o rzetelność dostarczanych informacji, sprawia, że każdy rynek oznacza zatrudnienie kolejnych osób, odpowiedzialnych za działania na dany region. Zespół SentiOne liczy już ponad 40 pracowników, a to dopiero pierwszy kwartał tego roku.

SentiOne  oraz SalesLift współpracuje z 750 markami na świecie, są wśród nich urzędy, przedsiębiorstwa rodzinne, korporacje, sklepy czy osoby prywatne. Firma szczyci się współpracą międzynarodową z markami takimi jak NIVEA, Procter & Gamble, Reckitt Benckiser, Kazar czy lokalnie Grupa Żywiec, Śnieżka, Urząd Miasta Warszawy i wiele innych.

дякую !

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij