Traffic Day 2016 – 4 konferencje dla sklepów internetowych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Traffic Day 2016 – 4 konferencje dla sklepów internetowych

Już w maju i w czerwcu odbędą się 4 konferencje spod znaku Traffic Day. Jedyna polska agencja marketingowa dedykowana sklepom internetowym serdecznie zaprasza wszystkich właścicieli sklepów, osoby odpowiedzialne za marketing internetowy, a także osoby myślące o swoim e-biznesie.

Wychodząc naprzeciw potrzebie rynku całodniową, bardzo praktyczną konferencję udało się zorganizować w bardzo niskiej cenie 149 zł brutto! Nie oznacza, to jednak że nie jest warta wiele więcej. Przez cały dzień bardzo praktycznie o marketingu internetowym dla sklepów opowiadać będzie Paweł Jóźwik, Piotr Urbaniak i Jacek Basiński, osoby, które od 5 lat tworzą Traffic Trends, agencję dedykowaną sklepom internetowym i uhonorowaną w zeszłym roku nagrodą Deloitte dla najszybciej rozwijającej się agencji marketingowej w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konferencje odbędą się w 4 polskich miastach: 12 maja w Poznaniu, 19 maja w Gdańsku, 2 czerwca w Krakowie i 9 czerwca w Warszawie.

Całość konferencji ubrana zostanie wokół intrygującego porównania do… relacji damsko-męskich. Bliskość relacji między sklepem a klientem jest bardzo duża! Dlatego poszczególne bloki skupią się na umiejętności robienia dobrego, pierwszego wrażenia; na umiejętności opowiadania o sobie; na wytrwałości i zdobywaniu kolejnych szans; na dbaniu o już zdobytego klienta.

Wszystkie szczegóły na stronie.

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij