Wizerunkowo.com dla outletu FACTORY

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wizerunkowo.com dla outletu FACTORY

Agencja PR Wizerunkowo.com rozpoczyna współpracę z FACTORY Poznań – outletem należącym do największej w Polsce sieci centrów wyprzedażowych. Będzie odpowiedzialna za realizację kompleksowych działań PR dla marki i promowanie koncepcji smart shoppingu.

Wizerunkowo.com poprowadzi dla FACTORY Poznań działania z zakresu relacji z mediami, będzie też reprezentować markę w kontaktach z blogerami i vlogerami oraz wspierać klienta w prowadzeniu komunikacji wewnętrznej. Do zadań Agencji należy również realizacja projektów specjalnych i bieżące doradztwo komunikacyjne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja Public Relations Wizerunkowo.com należy do Grupy Płodni.com, w skład której wchodzi także Agencja Marketingowa Płodni.com. Grupa Płodni.com realizuje kompleksowe działania z zakresu marketingu 360° i PR. Do grona jej klientów należą takie marki jak Avon, CEDC, Bols, Cinema City, goforworld.com, Grupa Maspex Wadowice, Kubuś, Kompania Piwowarska, Medicover, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Piotr i Paweł, Play, Śnieżka, Tchibo oraz Wirtualna Polska. Wizerunkowo.com zajmuje się między innymi media relations oraz organizacją i obsługą eventów. Od lat silnie działa też w blogosferze – specjalizuje się w nawiązywaniu relacji z blogerami i vlogerami oraz realizuje i koordynuje akcje z ich udziałem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij