Audiobooka na wynos, poproszę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Audiobooka na wynos, poproszę

Święta to czas obdarowywania prezentami nie tylko w gronie rodziny, znajomych czy współpracowników. Również restauracje Sioux we współpracy z Audeo.pl postanowiły dać swoim gościom niespotykany w tego typu miejscach podarunek.

Przychodzisz do restauracji Sioux, zasiadasz za stolikiem, składasz zamówienie. Oczekując na posiłek przeglądasz materiały znajdujące się na stole. Tym razem zamiast polecanych dań czy napojów widzisz napis „Mamy dla Ciebie prezent”. Czym jest tajemniczy podarunek? To pełny, legalny audiobook! Wystarczy tylko zeskanować QR kod z wydruku i pobrać aplikację Audeo dla iOS lub Android. Od razu po zalogowaniu użytkownik dostaje na „Swoją półkę” pierwszego audiobooka za darmo. Dzięki temu możesz przesłuchać ponad 8,5 godziny opowiadania w dowolnym czasie i miejscu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Prezent w formie audiobooka to wynik współpracy restauracji Sioux z Audeo.pl – nowoczesnej platformy udostępniającej książki w formie pliku mp3. Stojaki z QR kodami można znaleźć na swoich stolikach w restauracjach Sioux w 9 miastach: Poznaniu, Gdyni, Białymstoku, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Toruniu, Olsztynie i Łodzi.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij