Płatność kartą Visa w internecie nagradzana darmową dostawą kurierem Poczty Polskiej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Płatność kartą Visa w internecie nagradzana darmową dostawą kurierem Poczty Polskiej

Dokonując płatności kartą Visa w wybranych 8 sklepach internetowych, klienci otrzymają darmową dostawę kurierem Poczty Polskiej.

Od dziś użytkownicy kart Visa, którzy zdecydują się zapłacić nimi w sklepach internetowych 4home.pl, Bdsklep.pl, Czasnabuty.pl, Endo.pl, Krakvet.pl, Sport-shop.pl, Szkla.pl lub Ravelo.pl, otrzymają darmową dostawę zamówionych produktów za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej. Promocję wspiera kampania reklamowa w internecie, a do płacenia za zakupy kartą Visa zachęcają też sami partnerzy promocji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Promocja potrwa do 15 kwietnia br. i do skorzystania z niej nie jest wymagana żadna minimalna kwota transakcji. Każdy opłacony kartą Visa zakup dokonany w jednym ze sklepów internetowych będących partnerami promocji zostanie doręczony za darmo kurierem Poczty Polskiej.

„Cieszymy się z nawiązania współpracy z Pocztą Polską i sklepami internetowymi. Staraliśmy się dobrać partnerów w taki sposób, aby trafić do szerokiej grupy użytkowników kart Visa. Darmowa dostawa to zawsze atrakcyjny bonus, a płatność kartą Visa za zakupy dokonywane online jest wygodna i bezpieczna. Mamy nadzieję, że dzięki takim promocjom coraz więcej konsumentów będzie wybierać ten sposób płatności” – komentuje Adrian Kurowski, dyrektor Visa Europe w Polsce.

Promocję wspiera kampania reklamowa w internecie, m.in. w serwisach Onet.pl i Wp.pl. Partnerzy promocji zachęcają do wzięcia udziału w niej poprzez swoje kanały online. Możliwość wykorzystania materiałów reklamowych otrzymały także banki-wydawcy kart Visa.

Za kreację kampanii odpowiada agencja Saatchi & Saatchi Poland, z kolei zakupem mediów zajął się dom mediowy MEC. Regulamin promocji dostępny jest na stronie.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij