Selectivv Polska odpowiedzialny za stworzenie oddziału w Rumunii

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Selectivv Polska odpowiedzialny za stworzenie oddziału w Rumunii

Rumunia to kolejny kraj gdzie marka Selectivv będzie miała swoje przedstawicielstwo. W Bukareszcie tworzony jest właśnie oddział, który przejmie obsługę kampanii reklamowych na dynamicznie rozwijającym się rynku technologii mobilnej państw Europy Południowo-Wschodniej.

Z uwagi na swój profesjonalizm i wysokie kompetencje team Selectivv Polska został wyznaczony do wdrożenia i wyszkolenia zespołu nowotworzonego oddziału. Jeszcze w marcu nasz Dział Realizacji przekaże doświadczenie oraz cenne wskazówki o tym jak skutecznie wykorzystywać zalety platformy, przy tworzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych na smartfony i tablety.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Jestem szczęśliwy, że to właśnie nam powierzono misję współtworzenia nowej placówki w stolicy Rumunii”. – mówi Dominik Karbowski, Wiceprezes Selectivv Europe. „W niecały rok, udało nam się zbudować nad Wisłą stabilny, ale i dynamiczny zespół, który przeprowadził już kilkaset skutecznych kampanii reklamowych. Nabyta przez ten czas wiedza i doświadczenie polskiego zespołu, jest niezwykle cenne dla nowo powstałego oddziału w Rumunii”.

Nasze dotychczasowe starania  na Ukrainie, w Zjednoczonych Emiratów Arabskich i w Turcji pokazują, że globalny zasięg platformy Selectivv można wykorzystywać jeszcze skuteczniej współdziałając z partnerem znającym specyfikę danego rynku lokalnego. Dlatego Rumunia to nie ostatni przystanek w światowej ekspansji Selectivv.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij