Zdecydowałem #niezabieram, a Ty?

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zdecydowałem #niezabieram, a Ty?

Dawca.pl i Projekt PR ruszają z nową akcją! Startujący 21. marca projekt #NieZabieram jest następcą cenionej i kilkukrotnie nagradzanej akcji #OddajSerce, w niestandardowy sposób promującej transplantację.

Akcja #NieZabieram, oparta na mocnym, zapadającym w pamięć spocie wideo oraz wpierana materiałami w prasie, radiu oraz Internecie, ma na celu promocję idei transplantacji i świadomego dawstwa narządów w ramach działalności kampanii społecznej Dawca.pl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przed dawstwem powstrzymują nas m.in. wątpliwości związane z brakiem wiedzy dot. transplantacji i towarzyszące temu mity. Dlatego na start akcji nieprzypadkowo wybraliśmy czas Wielkanocy. Warto przy świątecznym stole rozmawiać również o dobrowolnych, personalnych decyzjach dotyczących dawstwa narządów po śmierci i decyzji #niezabieram – podkreśla Paweł Klikowicz, koordynator akcji #NieZabieram - W roku 2015 w Polsce na przeszczep narządu czekało ponad 3000 osób. Tylko połowa z nich otrzymała narząd.

Przed organizatorami akcji #NieZabieram stoi niełatwe zadanie zachęcenia Polaków do podjęcia tematu dawstwa i jego wpływu na ratowanie życia ludzkiego. Tym bardziej zachęcają do obejrzenia spotu wideo dostępnego na:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij