WALK Events z dwoma nagrodami w ramach MP Power Awards

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WALK Events z dwoma nagrodami w ramach MP Power Awards

W ramach tegorocznego MP Power Awards WALK Events otrzymało aż dwie statuetki.

W kategorii „Product launch” zostało nagrodzone wspólnie z Focus Event za projekt „Premiera Nowego Porsche 911”. Drugą statuetkę otrzymał Dawid Bednarski, Creative Manager WALK Events, jednocześnie zostając „Kreatywnym Roku 2015 Branży Eventowej”. Tym samym WALK Events stało się pierwszą agencją eventową w historii konkursu, która nie tylko została nagrodzona 4 lata z rzędu, ale również jedyną

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

z 4 nagrodami w 4 różnych kategoriach i dodatkowo wyróżnieniem dla „Kreatywnego Roku Branży Eventowej”. Nagrody wręczono podczas uroczystej gali MP Power Night, która odbyła się 18 marca br. w Teatrze Palladium w Warszawie. 

MP Power Awards jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej. Jego celem jest nagradzanie najlepszych realizacji oraz praktyk we wszystkich jej sektorach.

W ramach konkursu są wyróżniane projekty, które odznaczają się innowacyjnością, kreatywnością oraz efektywnością. W tym roku WALK Events zostało nagrodzone już po raz czwarty. Tym razem w kategorii „Product launch” za projekt zrealizowany z Focus Event – „Premierę Nowego Porsche 911”, która odbyła się 19.11.2014 r. o godz. 9:11 i wzięło

w niej udział 911 gości – kluczowych klientów Porsche. Podczas odsłonięcia najnowszej generacji samochodu zostały wykorzystane ruchome wielkoformatowe elementy multimedialne, m.in. ekran projekcyjny o wymiarach 30x12 m oraz spektakularny pierścień diodowy o średnicy 8 m i wysokości 4 m. Goście obejrzeli również spektakl zatytułowany „911 EMOTIONS” - specjalnie przygotowaną etiudę multimedialną, prezentującą nowe Porsche 911.

Do każdego wydarzenia, które realizujemy podchodzimy bardzo indywidualnie i zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość, kreatywne i innowacyjne rozwiązania oraz profesjonalizm. Fakt, że w tym roku po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę MP Power Awards oznacza, że przyjęte przez nas standardy są słuszne. To wszystko nie byłoby jednak możliwe bez naszych pracowników. Sukcesy agencji to przede wszystkim ich zasługa, dlatego też przy tej okazji chciałbym im podziękować za codzienne zaangażowanie, pomysłowość i pracę – mówi Bartosz Bieszyński, Managing Director WALK Events.

Rozdaniu nagród MP Power Awards towarzyszyło wręczenie statuetek w konkursie „Kreatywny Roku Branży Eventowej”, którego celem jest wyróżnienie najlepszych kreatywnych na rynku eventowym i zwrócenie uwagi na kreację w tej branży. W tym roku laureatem nagrody został Dawid Bednarski, Creative Manager WALK Events.

Wychowałem się w społeczno-kulturalnym środowisku Warszawy, dlatego też wierzę, że aby stworzyć niezapomniane wydarzenie trzeba je zbudować na emocjach i przeżyciach estetycznych. Zależy mi, by tworzyć eventy, które opowiadają jakąś historię i które są czymś więcej niż tylko wydarzeniem z technologicznym efektem WOW. W związku z tym tworząc koncepcje kreatywne, standardowe działania staram się uzupełniać o elementy sztuki. Nagroda „Kreatywny Roku Branży Eventowej” jest dla mnie znakiem, że warto wychodzić poza schematy, namawiać klientów do odważnych działań oraz wierzyć w swoją wizję – mówi Dawid Bednarski, Creative Manager WALK Events. 

W 2014 roku WALK Events otrzymało nagrodę MP Power Awards w kategorii „Pozostałe formy” za realizację „Red Bull Music Academy Weekender Warsaw” dla marki Red Bull.

Z kolei event „The Wildest Night Party 2013” przygotowany przez agencję dla Grupy Żywiec został wyróżniony w 2013 roku w kategorii „Promocja marki”. Za najlepszy kongres w 2012 roku uznano natomiast wydarzenie „Ludzie. Pasje. Sukcesy.” zrealizowane dla PZU. 

Nagroda MP Power Awards 2014 w kategorii „Pozostałe formy”: Red Bull Music Academy Weekender Warsaw 2014, klient: Red Bull. 

Red Bull Music Academy Weekender to festiwal muzyczny odbywający się w różnych miastach świata m.in. Madrycie, Sztokholmie i Tokio. Każdego roku są na nim prezentowane najświeższe muzyczne zjawiska, unikalne kolaboracje oraz premierowe występy artystów, kształtujących współczesne brzmienie muzyki. W 2014 roku wydarzenie odbyło się w Warszawie, a za jego realizację odpowiadało WALK Events. W czasie 3 dni  festiwalu na 5 scenach w przestrzeni Pałacu Kultury i Nauki wystąpiło  30 wykonawców, którzy zaprezentowali przekrój najciekawszych zjawisk rodzimej i zagranicznej sceny. 

Nagroda MP Power Awards 2013 w kategorii „Promocja marki”: The Wildest Night Party 2013, klient: Grupa Żywiec.

Desperados The Wildest Night Party było jednym z największych wydarzeń imprezowych w Polsce, które co roku odbywało się w innym mieście i zaskakiwało kreatywnością oraz rozmachem realizacji. W 2013 roku WALK Events było odpowiedzialne za przygotowanie i realizację strategiczno-kreatywnej koncepcji eventu, całość produkcji i zaplanowanie RFID. Dzięki wykorzystaniu technologii RFID i live-streamingowi było to pierwsze wydarzenie imprezowe w Polsce, które rozegrało się równolegle na żywo i na Facebooku. W ten sposób każdy mógł przyłączyć się do imprezowiczów The Wildest Night Party. 

Nagroda MP Power Awards 2012 w kategorii „Kongres”: Ludzie. Pasje. Sukcesy., klient: PZU.  

W 2012 roku WALK Events było odpowiedzialne za realizację kongresu sprzedaży dla PZU pt. „Ludzie. Pasje. Sukcesy.”. Wydarzenie zostało podzielone na dwie części. W jego ramach odbyła się również gala wręczenia nagród najlepszym agentom i pracownikom. Część poranna przeprowadzona była w niekonwencjonalny sposób – miała charakter talk-show. Natomiast podczas części wieczornej, hala namiotowa o powierzchni ponad 2 400 m2 zmieniła się w multimedialną i koncertową przestrzeń ze specjalnym wybiegiem oraz “podium” dla laureatów na środku. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij