Mały Głód powraca w filmowym stylu w najnowszej kampanii marki Danio

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mały Głód powraca w filmowym stylu w najnowszej kampanii marki Danio

Trwa nowa kampania reklamowa serka Danio z portfolio Danone zachęcająca do złapania Małego Głoda, zanim on złapie Ciebie. Kampanie przygotowały agencje VML Poland i Y&R Warsaw. Działania obejmują telewizję, Internet i aktywacje w miejscach sprzedaży.

Nowa kampania wizerunkowa serka Danio przenosi Małego Głoda w zupełnie nowe środowisko. Tym razem Głód nie atakuje w wygodnym mieszkaniu, ale na ulicach miejskiej dżungli. Na ofiarę upatrzył sobie nie byle kogo, bo dzielną policjantkę, której próbuje przeszkodzić w pełnieniu czynności służbowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wyreżyserowany przez Piotra Janowskiego film to jedna z największych i najbardziej spektakularnych produkcji marki Danio. Za zdjęcia odpowiada operator Łukasz Gutt. Kreację przygotowała agencja Y&R Warsaw. Produkcją reklamy zajął się dom produkcyjny Raymond przy pomocy SouthWest Productions z Lizbony.  

W internetowej odsłonie kampanii na stronie www.danio.com.pl agencja VML Poland przygotowała zabawę, której celem jest aresztowanie Małego Głoda, a po zamknięciu go w komisariacie – stworzenie mu gangsterkiego pseudonimu. Każda ksywka w postaci GIF-a z podobizną aresztowanego bierze udział w konkursie, w którym do wygrania są aparaty Fuji INSTAX oraz power banki w kształcie Małego Głoda. Działania digitalowe obejmują także fan page marki.

Zobacz spot „Pościg”: 

Autorem strony www.danio.com.pl oraz mechanizmu gry jest agencja VML Poland, odpowiedzialna również za komunikację w social media. Spot stworzyła agencja Y&R Warsaw, za planowanie i zakup mediów odpowiada Mediacom. Za działania z zakresu shopper marketingu odpowiada LabStore.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij