Marka NIVEA MEN niezbędna każdemu mężczyźnie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka NIVEA MEN niezbędna każdemu mężczyźnie

Gadżeciarz, podróżnik, automaniak czy majsterkowicz – typów mężczyzn jest wiele i każdy z nich ma swój własny niezbędnik. Także w łazience. Dlatego marka NIVEA MEN, dbająca o mężczyzn na co dzień, postanowiła dać im zestaw sprawdzonych kosmetyków.

Wspólnie z agencją marketingu interaktywnego GoldenSubmarine przygotowała kampanię promującą Męski Niezbędnik NIVEA MEN oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja skupia się na asortymencie kosmetyków NIVEA MEN i skierowana jest do wszystkich mężczyzn, bez względu na ich zainteresowania. Wspiera ją konkurs na stronie, którego uczestnicy mają za zadanie odgadnąć do kogo należą słynne „męskie niezbędniki”, czyli rzeczy bez których nie mogły by się obyć znane postacie. Uczestnicy nagrodę mogą… wybrać sobie sami. Gadżeciarz może wygrać markowe słuchawki, podróżnik zgarnie profesjonalny plecak, majsterkowicz oryginalny multitool, a automaniak - przejażdżkę Ferrari. Zdobycie nagród głównych i dodatkowo zestawów kosmetyków NIVEA MEN nie jest jednak proste. Trzeba użyć sprytu, wiedzy i mieć odrobinę refleksu, bo zwycięzcami zostają ci, którzy udzielą jak najwięcej poprawnych odpowiedzi w jak najkrótszym czasie.

Kosmetyki NIVEA MEN na co dzień ratują męską skórę i pozwalają wyjść z twarzą z wielu sytuacji. Dlatego w męskim serwisie NIVEA mężczyźni znajdą ciekawe informacje o produktach marki i lifehacki, które ułatwiają życie w niecodziennych sytuacjach. Kampania wraz z konkursem trwa 4 tygodnie i jest komunikowana w internecie i telewizji, m.in. na Onet.pl, Wp.pl czy w TVN.

Za jej realizację odpowiada agencja GoldenSubmarine. Za zakup mediów odpowiada OMD.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij