Agencja Whites po raz kolejny wzmacnia zespół

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Whites po raz kolejny wzmacnia zespół

Do agencji Whites dołączyła Anna Grunwald, która wspierać będzie pracę wyspecjalizowanego zespołu redakcyjnego.

Redakcja działa w Lublinie, pod kierownictwem Bożeny Rzepeckiej, od lipca ubiegłego roku. Rozwój zespołu jest odpowiedzią na stały wzrost zapotrzebowania klientów agencji na usługi z zakresu content marketingu, w tym budowę dedykowanych platform contentowych, zasilanych jakościowymi treściami związanymi z marką.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Dobry content jest największym wsparciem dla długofalowej strategii pozyskiwania ruchu i dla SEO. Nasza formuła Content Graphu daje kompleksowe rozwiązanie w tym obszarze – piszemy teksty tak, żeby były skuteczne w generowaniu odwiedzin na stronie, ale pilnujemy także, żeby były merytoryczne, ciekawe i wyczerpująco omawiały dany temat. Dbanie o to, by powstające materiały były wartościowe dla odbiorcy to właśnie zadanie Anny – tłumaczy Maciej Woźniak, założyciel agencji Whites.

Anna Grunwald ma trzynastoletnie doświadczenie w pracy redakcyjnej. Początkowo związana była z magazynem Ładny Dom (Agora SA), a następnie została redaktor prowadzącą serwisów ladnydom.pl i e-ogrody.pl. Zarządzała treściami, pozycjonowaniem serwisów, ich rozwojem i poszerzaniem zasięgu. Od 2013 roku związana była z działem sprzedaży reklam Agory.

Do tej pory w wyspecjalizowanej redakcji w agencji Whites powstało ponad 7 000 tekstów dla klientów min. z branży motoryzacyjnej, spożywczej, finansowej czy lifestyle’owej. Klienci mogą zlecać redakcji zaprojektowanie i przeprowadzenie działań contentowych generujących ruch na ich własne strony, pisanie tekstów specjalistycznych, jak i blogów firmowych.

- Klienci doceniają nasze indywidualne podejście do ich potrzeb. Rozwój agencji jest tego efektem. Rośniemy i inwestujemy w najwyższy poziom kompetencji naszych obecnych pracowników i nowo zatrudnianych osób – mówi Anna Ałaszkiewicz, dyrektor zarządzająca Whites.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij