Polska realizacja nagrodzona w konkursie Dubai Lynx 2016!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Polska realizacja nagrodzona w konkursie Dubai Lynx 2016!

Warszawska agencja interaktywna WebTalk działająca w kooperacji z agencją KERRIS zdobyły brązową nagrodę w Dubai Lynx 2016 – jednym z najważniejszych konkursów reklamowych na świecie, będącego częścią Lions Festivals (organizatora m.in. Cannes Lions).

Nagroda została przyznana za aplikację „Drummers” wykonaną na zlecenie agencji Wunderman Middle East.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja WebTalk została wyróżniona brązową nagrodą w kategorii „Mobile” za stworzenie aplikacji Drummers dla agencji Wunderman MENA. Aplikacja nawiązuje do jednej z najstarszych arabskich tradycji Musaharati – ulicznych bębniarzy, którzy budzili ludzi w okresie postu ramadan, by mogli oni zjeść śniadanie przed wschodem słońca, zwane Suhor. Aplikacja „Drummers” przywraca pamięć o tej – zapomnianej wskutek urbanizacji tradycji i tak jak prawdziwi Musaharati budzi o odpowiedniej porze, uwzględniając zmienny czas porannych posiłków.

Za działania programistyczne odpowiadała Grupa &more, powstała z połączenia kompetencji agencji WebTalk i KERRIS.

Dubai Lynx to jeden z najważniejszych konkursów kreacji reklamowej na świecie i najważniejszy taki konkurs w regionie Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki Północnej. Jego twórcami są organizatorzy Cannes Lions i Eurobest Awards, a po raz pierwszy nagrody zostały w nim przyznane w 2007 r. W tegorocznej edycji konkursu w kategorii „Mobile” przyznano wyłącznie nagrody Grand Prix, srebrną oraz brązową.

WebTalk jest niezależną agencją interaktywną zatrudniającą ponad 30 specjalistów z bogatym doświadczeniem w marketingu i reklamie. Agencja działa na rynku od 2010 roku i dostarcza kompleksowe rozwiązania strategiczne w obszarze szeroko pojętej komunikacji digitalowej. W portfolio WebTalk są takie marki jak: ORLEN, Kia Motors Polska, Saturn, Exim Tours, Kazar, JW. Construction, CityFit. W ostatnich latach agencja regularnie otrzymuje nagrody i wyróżnienia na międzynarodowych festiwalach reklamowych.

KERRIS group jest polską agencją interaktywną, która projektuje i dostarcza usługi z zakresu kreacji, nowych technologii i performance marketingu dla klientów z 12 państw.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij