Test białej rękawiczki w browarze Kompanii Piwowarskiej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Test białej rękawiczki w browarze Kompanii Piwowarskiej

Ubrana na biało, złotowłosa baletnica tańczy wokół kadzi warzelnych i między butelkami na rozlewie, sprawdzając czy w browarze jest odpowiednio czysto. Oprócz charakterystycznego dla tancerek stroju wyposażona jest w białą rękawiczkę. Delikatnie dotyka ręką kadzi i butelek, które świetnie zdają...

...test „białej rękawiczki”. Czyste piwo, czysty browar, czysta przyjemność – tak można spuentować najnowszy film promocyjny Kompanii Piwowarskiej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Warzenie doskonałej jakości piwa wymaga spełnienia wielu kryteriów. Jednym z nich jest czystość na terenie browaru – mówi Klaudyna Polanowska-Skrzypek, kierownik ds. public relations w Kompanii Piwowarskiej. – Z olbrzymią starannością dbamy więc o to, aby każde z pomieszczeń, w którym odbywają się poszczególne etapy warzenia piwa było czyste. Nie jest więc nam straszny żaden „test białej rękawiczki”, co zresztą chcieliśmy pokazać w tym filmie – dodaje.

Czystość to jeden z pięciu wyznaczników, ukrytych skarbów, które wyróżniają Kompanię Piwowarską na rynku. Kolejnymi są: dziedzictwo czyli kilkusetletnia tradycja, pasja, dbałość o ekologię a także etyczne podejście do kultury organizacji. Szersze, strategiczne podejście KP zakłada ochronę środowiska naturalnego. Dobre piwo to czyste piwo, warzone w czystym browarze, który należy do firmy dbającej o czysty świat, a więc redukującej odpady i emisje. Sięganie po takie piwo – w białej rękawiczce lub bez – to po prostu czysta przyjemność!

Film promocyjny „Kompania Piwowarska – Test białej rękawiczki” zrealizowała agencja CITYMIND VISUALS. Współpraca reżyserska: Grzegorz Górecki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij