Reklama dnia: Serial „Friends” powraca - świetna kampania pre-roll na YT

Reklama dnia: Serial „Friends” powraca - świetna kampania pre-roll na YT

Ogilvy & Mather Paris stworzyło szeroko zakrojoną kampanię pre-roll na YouTube, mającą na celu promowanie serialu „Friends” we Francji, teraz w całości dostępnego w serwisie Netflix.

Wszystkie sezony serialu „Friends” dostępne są już w serwisie Netflix. Aby zachęcić do oglądania, nierzadko ponownego, agencja Ogilvy Paris stworzyła szereg reklam pre-roll, które wyświetlane są użytkownikom korzystającym z YouTube. Kreacje dopasowane są do fraz wyszukiwanych i wszystkie przedstawiają wybrane, dopasowane do kontekstu sceny z serialu. Szczegóły kampanii przedstawia poniższe case study:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS

A czy Wy wiecie, kim z zawodu był jeden z głównych bohaterów serialu, niezapomniany Chandler Bing? Jeśli nie, przeczytacie o tym tutaj. :)

PS 2

Jednymi z najlepszych dotychczas przykładów reklam pre-roll może się pochwalić firma GEICO.

PS 3

Także Burger King może pochwalić się serią wyjątkowych pre-rolli, które również, jak w przypadku wspomnianych wyżej reklam serialu „Friends”, dopasowane zostały do fraz wyszukiwanych przez użytkowników w serwisie YouTube.

PS 4

W celu promocji nowego modelu New Beetle, Volkswagen wypuścił reklamę pre-roll, prezentującą niezwykłą funkcję nowego samochodu. Jaką? Zobaczcie sami.

PS 5

Cieakwym przykładem pre-rolla, który od samego początku wciąga emocjonalnie jest ten, stworzony przez agencję NAIL dla fundacji ASPCA. Wyłączenie reklamy skutkowało porażeniem prądem występującego w niej szczeniaka, natomiast jeśli film został obejrzany w całości, na rzecz fundacji przekazywana była drobna suma pieniędzy.

PS  6

Tutaj znajdziecie reklamy dnia z poprzednich dni. Mamy nadzieję, że dostarczą Wam inspiracji!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij