Groupon na Prima Aprilis

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Groupon na Prima Aprilis

Taksówka kierowana przez kota, kurs nauki szczekania i komunikacji z psami. W ten sposób Groupon świętował Prima Aprilis w ubiegłych latach. Także w tym roku firma postanowiła przyłączyć się do celebrowania dnia wszystkich kuglarzy i żartownisiów. Co Groupon wymyślił tym razem?

W tym roku Groupon przygotował coś dla wszystkich pozytywnie zakręconych, którzy zawsze starają się, aby ten dzień był wyjątkowo fajny, zabawny i pełen śmiechu. Bo to oni – szeregowi figlarze, wirtuozi kawałów sprawiają, że każdego roku 1 kwietnia przechodzi do historii! W Groupon wiemy, że poczucie humoru to rzecz względna. Niektórzy mają je zakodowane w DNA, inni potrzebują małej podpowiedzi lub inspiracji. Właśnie z myślą o nich została stworzona wyjątkowa, limitowana czasowo oferta, do nabycia na groupon.pl za całe zero zł bez VAT, bez opłat lotniskowych i żadnych innych ukrytych kosztów. Wszyscy żartownisie, mogą pobrać i uroczyście wręczyć lokalnemu „drewniakowi”: Certyfikat Nudziarza.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wystarczy wejść na groupon.pl, „kupić” ofertę, a Certyfikat będzie dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. W jego tytule znajdziesz link do certyfikatu – wydrukuj pobrany dokument i wręcz go wybranej przez Ciebie osobie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij