Business Traveller Poland Awards rozdane! AVIS najlepszą wypożyczalnią 2015 roku w Polsce i Europie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Business Traveller Poland Awards rozdane! AVIS najlepszą wypożyczalnią 2015 roku w Polsce i Europie

Co najbardziej cenią biznesmeni w podróży? Po pierwsze – wysoki standard, wygodę i niezawodność, po drugie – marki, które oferują najwięcej. W 2015 roku czytelnicy polskiego wydania pisma „Business Traveller Polska” i podróżujący biznesmeni wybrali najlepszych z najlepszych.

AVIS zdobył nagrodę dla najlepszej wypożyczalni w Polsce i Europie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Co roku redakcja „Business Traveller Polska” organizuje plebiscyt czytelników oraz podróżujących biznesmenów, korzystających z usług gigantów. Na podstawie własnych doświadczeń ludzie biznesu rekomendują najlepsze produkty na rynku podróży służbowych.

W jednej z 30. kategorii bezkonkurencyjnym zwycięzcą okazała się firma AVIS, która zdobyła nagrody w kategoriach: najlepsza wypożyczalnia samochodów w Polsce oraz najlepsza wypożyczalnia samochodów w Europie.

Dziękuję w imieniu całego zespołu pracowników Avis w Polsce. Jest to nagroda, która odzwierciedla nasz codzienny wysiłek i docenia ciężką pracę każdego z pracowników Avis. Nagroda dla najlepszej wypożyczalni jest przyznawana bezpośrednio przez klientów, co sprawia, że jest dla nas bardzo cenna – Radosław Lesiak, Country Manager

W 2015 roku „Business Traveller Polska” skierował elektroniczną ankietę do kilkudziesięciu tysięcy polskich biznesmenów. Wśród ankietowanych znaleźli się managerowie, członkowie zarządów firm, właściciele oraz prowadzący firmy, mieszkańcy największych polskich miast. Co ważne połowę z nich stanowią kobiety.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij