Ministerstwo Cyfryzacji patronem honorowym Forum IAB

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ministerstwo Cyfryzacji patronem honorowym Forum IAB

Z przyjemnością informujemy, że Ministerstwo Cyfryzacji objęło patronatem honorowym 10., jubileuszową edycję konferencji Forum IAB „Customer Experience. Jak tworzyć rozwiązania, które konsumenci pokochają?”.

Dziesiąta, jubileuszowa edycja Forum, która odbędzie się już w dniach 8-9 czerwca br. w Multikinie w Złotych Tarasach, poświęcona będzie trendom i działaniom, które zapewniają lepsze doświadczenia klienta z marką we wszystkich punktach styku. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas pierwszego dnia Forum IAB prelegenci z czołowych międzynarodowych firm dostarczą inspiracji i zaprezentują najnowsze trendy. Drugiego dnia konferencji odbędą się wystąpienia kilkudziesięciu najlepszych polskich ekspertów, którzy podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem i praktyczną wiedzą. Prelekcje te wybierane są przez Radę Programową Forum IAB, która czuwa nad wysokim poziomem merytorycznym wydarzenia. 

Forum IAB to jedno z największych i najważniejszych cyklicznych wydarzeń poświęconych marketingowi internetowemu w Polsce. Rokrocznie dwudniowa konferencja gromadzi ponad 1000 uczestników – przedstawicieli branży digital marketingu m.in. z największych polskich firm, agencji reklamowych, domów mediowych, a także marketerów, właścicieli mniejszych przedsiębiorstw i startupów. Ubiegłoroczna edycja wydarzenia, która odbyła się pod hasłem „Zaadaptuj się lub zgiń. Budowanie biznesu w erze cyfrowego konsumenta”, zgromadziła łącznie ponad 70 prelegentów, 1100 uczestników oraz 30 przedstawicieli mediów. Była ona tematem numer 1 na polskim Twitterze, osiągając blisko dwumilionowy zasięg w social mediach.

Po więcej informacji na temat wydarzenia zapraszamy na stronę www.forumiab.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij