Havas PR dla projektu marki BMW „Droga Do Mistrzostwa”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Havas PR dla projektu marki BMW „Droga Do Mistrzostwa”

We wtorek w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu dokumentalnego „Droga do Mistrzostwa”, którego mecenasem jest marka BMW. W filmie wystąpili wybitni polscy artyści: Agnieszka Holland, Kora, Janusz Gajos, Tomasz Stańko i Rafał Olbiński.

Havas PR była odpowiedzialna za kompleksową koordynację projektu, przede wszystkim za współpracę z artystami, partnerami i patronami mediowymi. Agencja odpowiada także za całokształt działań komunikacyjnych związanych z tym niecodziennym przedsięwzięciem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Film został wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara za film „Królik po berlińsku” Bartosza Konopkę. Konsultantem artystycznym została jedna z bohaterek „Drogi do Mistrzostwa”, Agnieszka Holland. Dokument zrealizowany w ramach strategii BMW Drives Culture przedstawia sylwetki pięciu wybitnych polskich artystów i opowiada o tym, kim są, co determinowało ich życiowe wybory i ukształtowało ich jako artystów. To także próba odpowiedzi na pytanie na czym polega fenomen wielkich postaci i co łączy mistrzów.

Film będzie można obejrzeć podczas otwartych pokazów w kinach sieci Cinema City (24 kwietnia), na festiwalu Millenium Docs Against Gravity oraz w kanałach Discovery i TVN Player. W ramach projektu wydany został także limitowany album ze zdjęciami autorstwa Jacka Poremby i wybranymi wypowiedziami bohaterów filmu.

 Marka BMW od ponad 40 lat wspiera działania z zakresu kultury, współpracując z największymi światowymi artystami m.in.: Andy Warholem, Royem Lichtensteinem, Jenny Holzer, czy Jeffem Koonsem. Polski oddział BMW od kilku lat jest partnerem Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, na którego scenie corocznie odbywa się BMW Jazz Club. BMW wspiera także festiwal Beethovenowski, jest partnerem festiwalu filmowego Camerimage, a także współrealizatorem programu stypendialnego dla artystów młodego pokolenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij