Konferencja Jak przetrwać w przetargowym trójkącie: marketing-procurement-agencja

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Konferencja Jak przetrwać w przetargowym trójkącie: marketing-procurement-agencja

Już 15 kwietnia w warszawskiej Zachęcie konferencja Jak przetrwać w przetargowym trójkącie: marketing-procurement-agencja.

Organizator wydarzenia firma doradztwa przetargowego Shortlist Consulting zaprosiła do dialogu dyrektorów marketingu, dyrektorów procurementu i szefów agencji komunikacji marketingowej. Będą oni rozmawiać o blaskach i cieniach współpracy przy procesach przetargowych na zakup usług marketingowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

"Do tej pory nie było okazji, aby trzy strony zaangażowane w przetarg miały możliwość wymienić się doświadczeniami ze współpracy przy projektach przetargowych" mówi Marta Macke, Pitch Consultant i właścicielka Shortlist Consulting  "Kilkanaście lat zajmowałam się pozyskiwaniem nowego biznesu po stronie agencji i wiem jak trudno zrozumieć perspektywę klienta, szczególnie dziś gdy do gry dołączył dział zakupów. Od kilku lat współpracuję z klientami pomagając im wybrać najlepszego partnera i obserwuje przetargi "od kuchni". 

Często mam do czynienia  z trudnymi relacje pomiędzy marketingiem i procurementem oraz brakiem zrozumienia dla agencji biorących udział w procesie. Dlatego uznałam, że czas aby uczestnicy przetargowego trójkąta spotkali się poza przetargiem i wymienili doświadczeniami"

Na konferencji głos zabiorą eksperci i praktycy z takich firm jak MARS/WRIGLEY, PLAY, GETIN/NOBLE BANK, GRUPA WIRTUALNA POLSKA, SAMSUNG ELECTRONICS, OGILVY MATHER czy CARAT MEDIA. Konferencję rozpocznie wykład psychologa i coacha biznesu Jacka Santorskiego poświęcony relacjom w tzw trójkącie dramatycznym.

Szczegóły konferencji i rejestracja dostępne na stronie http://wprzetargowymtrojkacie.com.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij