Pierwszy polski serwis o internetowych społecznościach uczy crowdfundingu i ekonomii współdzielonej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pierwszy polski serwis o internetowych społecznościach uczy crowdfundingu i ekonomii współdzielonej

30 marca wystartowała nowa odsłona serwisu WE the CROWD. Najbardziej opiniotwórcze medium o tematyce crowdfundingu, crowdsourcingu i sharing economy chce w ten sposób ożywić zainteresowanie stałych czytelników, pozyskać nowych i lepiej popularyzować cyfrowe rozwiązania społecznościowe.

Środowisko, fundacja i redakcja WE the CROWD to pierwsze w Polsce medium zajmujące się tematyką cyfrowych społeczności i internetowej kultury partycypacji oraz ich wpływu na dzisiejsze społeczeństwo, gospodarkę i kulturę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przez ostatnie 2 lata nie tylko opisywaliśmy społecznościową rewolucję, która działa się na naszych oczach, ale braliśmy w niej czynny udział. - mówi Marcin Giełzak, jeden z założycieli WE the CROWD. Wydaliśmy ze społecznością książkę “Crowdfunding”. Poznaliśmy z pierwszej ręki społecznościowe media, finansowanie, modele biznesowe. Pracowaliśmy z fundacjami, samorządami, firmami i uczelniami - dodaje.

Dzisiaj WE the CROWD stawia na większą specjalizację redakcji od dwóch miesięcy pracującej w poszerzonym składzie. Przełoży się to nie tylko na więcej tekstów i częstszą rotację treści, ale także na bogatszy wybór tematów. Zadbają o to dwie nowe osoby związane ze światem agencji digitalowych i mediów społecznościowych, Magdalena Szudziak i Paulina Nazaruk. Zatroszczą się również o silniejszą obecność fundacji w mediach społecznościowych.

Każdy nowy tekst ma stanowić unikalne doświadczenie i nieść większą wartość praktyczną dla naszych czytelników. Od teraz WE the CROWD to coś więcej niż tylko blog. - przekonuje Bartosz Filip Malinowski, współzałożyciel. Nowa strona jest bardziej funkcjonalna, nasze teksty będą przyjemniejsze w czytaniu. Zamierzamy publikować nie mniej niż cztery artykuły w miesiącu. W skrócie: częściej, więcej i lepiej. Chcemy zasłużyć sobie na uwagę naszych czytelników, jako jedyne tego rodzaju medium w Polsce.

Blog WE the CROWD znajdziecie pod adresem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij