Start darmowych webinariów o reklamie online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Start darmowych webinariów o reklamie online

Rusza projekt AdAcademy - cykl darmowych webinariów dedykowany dla marketerów, brand managerów, osób decydujących o komunikacji i promocji marek online, zarówno takich, którzy już prowadzą zaawansowane działania, jak i tych, którzy dopiero zastanawiają się nad uwzględnieniem kanałów online...

...w strategii działań swojej firmy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

AdAcademy porusza zagadnienia związane z reklamą i komunikacją marek online i zawierać będzie zarówno otwarte webinaria (wystarczy rejestracja) związane z różnorodnymi aspektami i dylematami marketerów, jak i spotkania dedykowane dla konkretnych branż. Webinaria otwarte przewidują spotkania poświęcone m.in. reklamie online w social media, trendom w programmatic media buying (już 19.04, zapisy od dzisiaj), strategii reklamy online, rich mediom, reklamie mobilnej i zjawisku multiscreeningowi.

Webinaria dedykowane dla firm poruszać będą zagadnienia związane z budową strategii komunikacji i reklamy online w oparciu o specyfikę zachowań grup docelowych danej branży, customer journey i poszczególne cele marek. Analizowane będą narzędzia i mechanizmy reklamowe, które najlepiej sprawdzają się w danej branży. Najbliższe spotkanie dedykowane jest firmom związanym z urządzaniem wnętrz (wyposażenie wnętrz, farby, dekoracje, wykończenia) i odbędzie się w dwóch terminach: 26.04 dla firm zarządzających e-commerce i 28.04 dla firm chcących zwiększyć swoją sprzedaż w offline.

W planach są również spotkania poświęcone m.in. branży jubilerskiej, kosmetycznej, dla deweloperów, branży motoryzacyjnej, czy firm modowych.

AdAcademy to projekt organizowany przez Sparc Media, mający na celu zwiększenie świadomości reklamy online wśród marketerów i brand managerów w Polsce. Sparc Media to międzynarodowa agencja reklamy online i tradisk desk specjalizująca się w automatycznym zakupie powierzchni reklamowej, planowaniu, prowadzeniu i optymalizowaniu kampanii internetowych.

Webinaria prowadzone są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w marketing, reklamie online i strategii marek, zarówno pracowników Sparc Media zajmujących się na co dzień reklamą i marketingiem online, jak i gości polskich i zagranicznych.

Rejestracja poprzez landing page.

W razie jakichkolwiek pytań czy chęci współpracy, kontakt z Agnieszką Molędą: [email protected]

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij