Infinity Media Middle East z nową realizacją w Dubaju

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Infinity Media Middle East z nową realizacją w Dubaju

Infinity Media Middle East – czyli dubajski oddział domu mediowego Infinity Media – przeprowadził kampanię promocyjną dla Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Abu Dhabi (WPHI). Działania reklamowe zakończyły się 29 marca dotarciem do szerokiego grona odbiorców z wybranych sektorów.

WPHI w Abu Dhabi

Infinity Media Middle East zajmuje się komunikacją, promocją mediowo-reklamową i działaniami PR dla polskich i zagranicznych firm w regionie Bliskiego Wschodu oraz przygotowywaniem ich do ekspansji na tamtejsze rynki. W ramach współpracy z WPHI Abu Dhabi, agencja prowadziła działania informacyjne mające na celu promocję Polski ze szczególnym uwzględnieniem branż IT/maszyn i urządzeń oraz dóbr i usług luksusowych. Przeprowadzono działania promocyjne zarówno w mediach tradycyjnych jak i w Internecie. O Polsce i jej możliwościach w zakresie IT, a także turystyki medycznej, pisały najważniejsze lokalne tytuły m.in. Arabian Busineess czy Khaleej Times. Działania objęły także media społecznościowe – utworzono profile na Facebooku i Twitterze, gdzie aktywnie zbierano fanów oraz optymalizowano całą kampanię.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Naszym celem jest budowanie świadomości polskich firm wśród lokalnych klientów, występowanie w ich imieniu oraz działanie na ich rzecz. Stąd też niezmiernie cieszy nas zaufanie zarówno podmiotów prywatnych, jak i organizacji rządowych” – mówi Maciej Białko, dyrektor zarządzający Infinity Media Middle East.

Pomost łączący Polskę i Zjednoczone Emiraty Arabskie

Współpraca z WPHI to nie jedyna aktywność Inifity Media Middle East w rejonie Bliskiego Wschodu. Od ponad roku agencja, wspólnie z centralą w Polsce, prowadzi kampanię reklamową Bicolored Apples from Europe. Jej głównym celem jest poszerzenie wiedzy na temat dwukolorowych jabłek europejskich. Działania realizowane są na dwóch rynkach - Chiny i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Infinity Media odpowiada za działania PR, ePR, marketing, a także za wizyty studyjne emirackich przedsiębiorców w Polsce. Kolejna z nich odbędzie się już 9 -12 maja br. i skupi największe firmy dystrybuujące owoce w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i innych państwach Zatoki.

Misja dla Zatoki

„Oprócz planowania i zakupu każdego rodzaju mediów prowadzimy także działania wspierające firmy, które pragną zaistnieć na rynkach Zatoki. Organizujemy spotkania B2B, kojarzymy partnerów handlowych, prowadzimy misje handlowe i reprezentujemy przedsiębiorców na terenie całej zatoki”- dodaje Maciej Białko.

Infinity Media Middle East to zespół ekspertów od wielu lat związanych z rynkiem Zjednoczonych Emiratów Arabskich i doskonale znających panujące tam realia. Zapewniają wsparcie w zaistnieniu polskich firm, m.in. poprzez eliminację barier komunikacyjnych, które dla wielu przedsiębiorstw są czynnikiem utrudniającym podjęcie decyzji o ekspansji na tym rynku. Prowadzą kompleksowe działania strategiczno-promocyjne w imieniu firm z wielu sektorów rynku przy współpracy z Infinity Media Polska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij