Massescape - wielka ucieczka pod patronatem Kompanii Piwowarskiej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Massescape - wielka ucieczka pod patronatem Kompanii Piwowarskiej

Jesteś odkrywcą i wielbicielem łamigłówek? Zamiast do kina wolisz zabrać dziewczynę do ciemnego pokoju, z którego musicie się wydostać podążając za wskazówkami? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z escape roomami? Nie ma lepszego momentu, żeby się w to wciągnąć i to w wielkim stylu!

Największe wydarzenie „escape’owe” w Polsce odbędzie się już 8 maja w Szczecinie, w hali widowiskowej Azoty Arena. Głównym sponsorem MASSESCAPE jest Kompania Piwowarska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Escape roomy to coraz popularniejsza rozrywka. W niektórych miastach jest ich kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt i wciąż powstają nowe. Ludzie uwielbiają wyzwania, zagadki i łamigłówki, a więc często decydują się na odwiedzanie takich miejsc. Jednak ucieczki na taką skalę jeszcze w Polsce nie było –– mówi Klaudyna Polanowska-Skrzypek, Kierownik ds. public relations w Kompanii Piwowarskiej. – Dlatego cieszymy się, że możemy patronować temu wyjątkowemu, pionierskiemu wydarzeniu, jakim jest MASSESCAPE. Zwłaszcza, że jedna z zagadek będzie nasza. Oczywiście wszystko, aż do samego końca, jest pilnie strzeżoną tajemnicą – dodaje.

Escape room swoje początki, które przypadają na końcówkę lat 80-tych, zawdzięcza grom komputerowym. Kilkanaście lat później zabawa przeniosła się do realu i stała się popularna na całym świecie. Od kilku lat jest jedną z ulubionych rozrywek Polaków. Pokoje, które powstają w coraz większej ilości miast działają na podobnej zasadzie. Niewielka grupa osób, zazwyczaj 3 lub 4, zostaje zamknięta w środku i w ciągu określonego czasu musi wydostać się z pomieszczenia. Pomagają im w tym wskazówki, ale przede wszystkim umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczość, zręczność i spryt. W większości przypadków takie pokoje mają jakiś motyw przewodni. Nawiązują do zjawisk popkulturowych, filmów czy konkretnych miejsc, jak więzienie.

I choć w Polsce istnieje już masowa ilość escape roomów, to jeszcze nigdy nie odbyła się impreza masowa, która nawiązywałaby do tej idei. Dlatego szczecińska MASSESCAPE jest wydarzeniem wyjątkowym. Organizator, Marcin Banasiak, prawie wszystkie dotyczące wydarzenia szczegóły trzyma w tajemnicy. – Jedyne co możemy powiedzieć na tym etapie, to zapewnić, że klimat, który zbudujemy wspólnie z uczestnikami z pewnością na długo pozostanie w pamięci – mówi Marcin Banasiak. – Wszystkich śmiałków zapraszamy, aby podjęli wyzwanie i spróbowali uciec z największej pułapki w Polsce! – dodaje.

Uczestnicy wszystkiego dowiedzą się na miejscu, czyli w hali Azoty Arena, która 8 maja stanie się wielkim escape roomem. Spodziewanych jest kilka tysięcy uczestników. Patronem tej wielkiej, masowej ucieczki została Kompania Piwowarska.

Jako główny sponsor wydarzenia także serdecznie zapraszamy. Dajcie się złapać w pułapkę, tylko po to, aby w wielkim stylu z niej uciec!

Bilety można kupić na tej stronie, dodatkowe informacje o wydarzeniu można znaleźć także tutaj i tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij