Tomasz Pudlis nowym dyrektorem sprzedaży grupy Gazeta.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tomasz Pudlis nowym dyrektorem sprzedaży grupy Gazeta.pl

Z początkiem czerwca br. stanowisko dyrektora sprzedaży grupy Gazeta.pl obejmie Tomasz Pudlis. Będzie odpowiadał za obsługę agencyjną i pracę biura reklamy Gazeta.pl. Zastąpi Bartosza Wysockiego, który odchodzi z Agory.

- Zespół sprzedażowy Gazeta.pl to eksperci z zakresu reklamy online, którzy cieszą się dużym zaufaniem naszych klientów. Połączenie ich kompetencji z bogatą ofertą zaawansowanych produktów sprawia, że możemy proponować reklamodawcom kompleksowe i efektywne rozwiązania „szyte na miarę”. Jestem przekonany, że doświadczenie Tomasza Pudlisa szczególnie z zakresu monetyzacji powierzchni reklamowych oraz tworzenia kompleksowych strategii sprzedażowych pozwoli nam dodatkowo umocnić naszą pozycję na rynku - mówi Maciej Wicha, zastępca dyrektora segmentu Internet w Agorze, odpowiedzialny m.in. za dział sprzedaży.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tomasz Pudlis jest związany z branżą internetową od ponad 15 lat. Od 2010 roku był prezesem zarządu domu sprzedaży premium Business Ad Network (BAN), będącego m.in. wyłącznym partnerem LinkedIn w Polsce (obecnie w strukturach Wirtualnej Polski). Wcześniej jako prezes zarządu prowadził również sieć reklamy kontekstowej BusinessClick, a także pełnił funkcję dyrektora handlowego spółki Money.pl. W latach 2000-2003 pracował w Getin SP SA, gdzie rozwijał współpracę z sieciami i agencjami reklamowymi. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach Prawo oraz Zarządzanie i marketing. Ukończył także program Management w ICAN Institute. Jest prelegentem podczas licznych konferencji i jurorem w konkursach branżowych.

Tomasz Pudlis zastąpi na stanowisku dyrektora sprzedaży Gazeta.pl Bartosza Wysockiego, który po 11 latach rozstaje się z firmą.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij