Awanse w Havas Sports & Entertainment

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Awanse w Havas Sports & Entertainment

Havas Sports & Entertainment, jednostka Havas Media Group specjalizująca się w budowaniu zaangażowania marek w marketing sportowy i rozrywki, inwestuje w swoje talenty. W ramach rozwoju struktury powołano nowe stanowiska:

Account Directora, które objął Jędrzej Hugo-Bader i Senior Account Managera, które zajął Maciej Sikorski. Do zespołu na stanowisku Event Managera dołączył Szymon Kot.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jędrzej Hugo-Bader dotychczas pełnił funkcję Account Managera w strukturze Havas Sports & Entertainment, a w wyniku ostatnich zmian personalnych, awansował na stanowisko Account Directora. Do jego głównych obowiązków należy zarządzanie projektami komunikacyjnymi Sports & Entertainment oraz wsparcie działań new business. Jędrzej posiada 9 lat doświadczenia w komunikacji produktowej, korporacyjnej, kryzysowej i organizacji eventów. Z Havas Sports & Entertainment jest związany od marca 2015 r., wcześniej pracował jak PR-owiec i dziennikarz sportowy. Miał okazję pracować dla takich klientów, jak: Coca-Cola, Grupa Veolia Polska, PKN ORLEN, Grupa Goodyear Polska, Kompania Piwowarska, Totalizator Sportowy, NIVEA, Rock Niepodległości czy m. st. Warszawa. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Promocji w Warszawie.

Maciej Sikorski, w Havas Sports & Entertainment pracuje od 2014 r., na nowym stanowisku Senior Account Managera będzie odpowiedzialny za budowę relacji z kluczowymi klientami oraz kompleksową obsługę projektów eventowych. Maciej posiada ponad 10-letnie doświadczenie w organizacji eventów. Wcześniej m.in. obsługiwał takie projekty jak: T-Mobile Ekstraklasa (projekt FanZone), Energa Basket Cup, Beach&Sport Festival, pracował również jako manager jednego z łódzkich klubów golfowych oraz manager reprezentacji Polski w rugby. W Havas SE pracuje m.in. dla takich klientów jak: Kia Motors Poland, adidas, Reebok, Coca-Cola, Polpharma, Sony Computer Entertainment. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego na kierunku Europeistyka.

Do zespołu dołączyła też nowa osoba, czyli Szymon Kot. To absolwent Wydziału Dziennikarstwa UW i wiceprzewodniczący samorządu studenckiego, w którym kierował sekcją ds. organizacji imprez. W Havas Sports & Entertainment objął stanowisko Event Managera. Do jego głównych obowiązków będą należały organizacja i nadzór wydarzeń. Wcześniej zajmował się m.in. organizacją festiwali, tras koncertowych znanych artystów i managementem muzycznym.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij