Już dziś premiera pierwszego polskiego filmu o startupach!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Już dziś premiera pierwszego polskiego filmu o startupach!

Już dzisiaj w kinie Praha odbędzie się premiera filmu “Anatomia startupu”. Jest to film dokumentalny w reżyserii Aleksandra Dembskiego ukazujący fenomen polskiego środowiska startupowego.

Bohaterami filmu są m.in. Artur Racicki, twórca Social WiFi, Michał Sadowski (Brand24) oraz Yuri Drabent (Lubię to).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W najbliższych tygodniach film będzie wyświetlany w warszawskich kinach, a już 7 czerwca będzie można obejrzeć go na antenie TVP2.

Film „Anatomia startupu” to portret młodych, przedsiębiorczych ludzi, którzy z wielką determinacją realizują swoje marzenia i cele biznesowe. Reżyser pokazuje 5 inspirujących historii począwszy od samej idei startupu przez kolejne fazy jego rozwoju.  Jest to pierwszy polski film opowiadający o środowisku start-upowym, które w naszym kraju rozwija się w ostatnich latach bardzo dynamicznie. “Anatomia start-upu” może stać się drogowskazem i motywacją dla młodych, przedsiębiorczych Polaków.

- Ludzie, którzy podejmują więcej decyzji, szybciej działają, są nakręceni jak motorki tak jak my, popełniają więcej błędów. I to jest wliczone w naszą działalność. Nie popełnianie błędów, to jest nierobienie biznesu. – mówi Artur Racicki, jeden z bohaterów filmu, twórca narzędzia analityczno-marketingowego Social WiFi.

Artur Racicki to prezes i współzałożyciel startupu technologicznego Social WiFi, oraz prezes i założyciel agencji interaktywnej Pozytywnie.pl. W 2015 roku otrzymał nagrodę “Lew Koźmińskiego” oraz zajął 5. miejsce w rankingu miesięcznika Brief na “Najbardziej kreatywnych w biznesie”. Jest ekspertem z 13-letnim doświadczeniem w zakresie

e-commerce. Stworzona przez Artura usługa Social WiFi rozwija się bardzo dynamicznie i do końca 2016 ma pojawić się w ok. 4000 lokalizacji na 20 rynkach.

Uroczysta premiera filmu i ciąg dalszy historii już dziś w warszawskim kinie Praha. Szczegółowy harmonogram kolejnych pokazów jest dostępny tutaj.

7 czerwca produkcja będzie wyświetlona również w telewizji na antenie TVP2.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij