Dwa tysiaki od Desperadosa - wbijaj kody i wygrywaj kasę na głupoty

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dwa tysiaki od Desperadosa - wbijaj kody i wygrywaj kasę na głupoty

Pamiętacie ubiegłoroczną akcję Desperadosa, który rozdawał kasę na głupoty? Szybko zleciał ten rok, zera przeminęły, a wspomnienia głupot wyblakły. A chciałoby się jeszcze poszaleć. Desperados ma na to sposób! To aż „2 tysiące złoty na większe głupoty”.

Akcja, w której codziennie wygrać można nawet kilka tysięcy, a nadprogramowe pieniądze wydać na szalone pomysły. Aby wziąć udział w loterii, trzeba kupić jeden z trzech wariantów Desperadosa w opakowaniu promocyjnym i zarejestrować kod spod kapsla lub zawleczki puszki na stronie promo.desperados.com. Każdy kod to szansa na kasę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku Desperados rozdaje jeszcze więcej kasy na głupoty. Aż do końca czerwca, codziennie wygrać można główną nagrodę o wartości 2000 zł, 20 nagród po 100 zł i 30 nagród po 50 zł!

Wraz z loterią powraca Pan Tysiak i spragniony jeszcze większych głupot szuka brata swojego, Tysiaka drugiego. Czy bliźniaki Tysiaki połączą siłę dwóch nominałów by trafić do kogoś, kto szerokim gestem wyda je na największe szaleństwa? Zobaczcie film!

Jeśli zarejestrowałeś już swój kod na stronie Desperadosa, Tysiaki mogą już wkrótce zapukać właśnie do Twoich drzwi. Uważaj! Wygrana może czaić się za rogiem!

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij