Media Trendy 2013: start zgłoszeń

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Media Trendy 2013: start zgłoszeń

Od 9 stycznia do 28 lutego 2013 można zgłaszać prace do kolejnej edycji, organizowanego przez SAR, konkursu Media Trendy.

- Szybko i intensywnie zmienia się rynek mediów i reklamy. Aby za tymi zmianami nadążać, a wręcz je wyprzedzać zmieniają się również Media Trendy - począwszy od nowego logo, zaprojektowanego przez Mamastudio, po zmiany w strukturze samego konkursu. Nie będzie już podziału na dwie części - planowania i mediów - ponieważ media coraz częściej zgłaszają swoje projekty w kategoriach związanych z planowaniem, konkurując tym samym o nagrody z domami mediowymi. Również agencje reklamowe realizując fantastyczne i niestandardowe projekty bezpośrednio z klientami wchodzą w dotychczasowe kompetencje mediów i domów mediowych. Nikt nie ma już monopolu na wymyślanie komunikacji, kanałów i sposobów dotarcia do konsumenta. Zmieniły się również kategorie konkursowe. Kategoria Wykorzystanie internetu i mediów interaktywnych została rozbudowana o nowe podkategorie – m.in. Mobile i Social Media – jako najbardziej dynamicznie rozwijające się media cyfrowe. Jest również miejsce dla projektów realizowanych przez agencji eventowe, w podkategoriach Komunikacja eventu i Innowacja w eventach. Czarnym koniem konkursu może okazać się kategoria Open, dedykowana nowym platformom komunikacji B2C oraz B2B, nowym narzędziom badawczym, a także, co istotne projektom typu startup - i tu czekamy na liczne, innowacyjne zgłoszenia - powiedziała Dyrektor Projektu, Anna Zimecka z SAR

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Czym wyróżniają się Media Trendy na tle innych branżowych konkursów i dlaczego warto w nim uczestniczyć i zdobyć nagrodę?

Konkurs Media Trendy nagradza wszelkie działania, które wykraczają poza standardową komunikację, rozwiązania, w których przełamane zostały dotychczasowe schematy w określaniu i planowaniu punktów styku z konsument, kampanie, w których wykazano się odwagą przekraczając granice dotychczasowych sposobów komunikowania się. Zdobycie nagrody w Media Trendach, oprócz prestiżu i uznania, jest dowodem na to, że agencja myśli innowacyjnie i podąża za światowymi trendami.

Jak co roku najlepsze kampanie będą walczyły o tytuł Grand Prix. Jury wybierze także najlepszy team mediaplannerski w konkursie Young Media Lions.

Dodatkowo przyznane zostaną nagrody specjalne: Człowiek Roku w Mediach, Medium Roku i Wydarzenie Roku na rynku medialnym.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w trakcie Gali Media Trendy, 22 kwietnia 2013.

Zapraszamy wszystkie agencje i firmy zajmujące się komunikacją marketingową – niezależnie od „etykiety” - domy mediowe, agencje full service, agencje interaktywne, PR, eventowe, social media, mobile…

Jury Media Trendy 2013 oceniać będzie projekty zgłoszone w następujących kategoriach:

1. Wykorzystanie kanałów komunikacji - podkategorie:
a. Wykorzystanie treści audio
b. Wykorzystanie treści video
c. Wykorzystanie mediów drukowanych
d. Wykorzystanie kina
e. Wykorzystanie reklamy zewnętrznej
f. Wykorzystanie ambient mediów

2. Kampania zintegrowana
3. Akcje specjalne i eventy - podkategorie:
a. Akcje specjalne
b. Komunikacja eventu
c. Innowacja w eventach

4. Wykorzystanie internetu i mediów interaktywnych - podkategorie:
a. Wykorzystanie formatów internetowych
b. Wykorzystanie Social Media
c. Wykorzystanie Mobile
d. Cyfrowa kampania zintegrowana

5. Best use of content
6. Open
7. Komunikacja w marketingu społecznym

Więcej na temat konkursu: www.mediatrendy.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij