Ponad milion połączeń miesięcznie do sieci JustWIFI

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ponad milion połączeń miesięcznie do sieci JustWIFI

JustWIFI - sieć reklamowa oparta o wi-fi - odnotowała ponad milion połączeń miesięcznie do sieci.

JustWIFI jest siecią reklamową docierającą do mobilnych użytkowników przy wykorzystaniu publicznych hotspotów. Jest dostępna w ponad 600 premium lokalizacjach na terenie całej Polski, tj. na lotniskach, dworcach kolejowych w centrach handlowych, hotelach, arenach sportowych czy w szeroko pojętych środkach transportu (pociągach oraz autobusach międzymiastowych).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Milion połączeń do sieci przekłada się na potencjał kilku milionów kontaktów reklamowych miesięcznie – mocno sprofilowanych i spersonalizowanych co do miejsca, czasu czy intencji klientów.

Siłą JustWIFI jest dotarcie do konsumenta, który jest w ruchu – przemieszcza się. Już teraz 94% wszystkich połączeń pochodzi z urządzeń mobilnych. To idealny klient – świadomy, lubiący nowości i chętnie wchodzący w interakcję z produktem.

Stworzyliśmy mobilną sieć reklamową, która dostarcza angażujące i precyzyjne dotarcie do użytkownika, spotykając się z coraz większym zainteresowaniem ze strony reklamodawców. Milion – mocno targetowanych - połączeń miesięcznie to był nasz cel i krok milowy w rozwoju firmy, który osiągnęliśmy w niecały rok od komercyjnego startu. Współpraca z nowymi partnerami, kampanie reklamowe z największymi markami, angażujące i dopasowane treści oraz wyniki kampanii wyższe niż w rich mediach – to wszystko zaprocentowało sukcesem, z którego jesteśmy dumni – komentuje Marcin Langowski, CEO JustWIFI. Jednak nie zwalniamy tempa - przed nami kolejne wyzwania, na realizacji których zamierzamy się skupić – dodaje Langowski.

JustWIFI współpracuje m. in. z takimi markami jak: BMW, Nike, Allegro, nc+ czy Virgin Mobile.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij