Rebranding Wydawnictwa MT Biznes

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rebranding Wydawnictwa MT Biznes

Wydawnictwo MT Biznes, które właśnie obchodzi 15-lecie swojego istnienia, wprowadziło nową identyfikację wizualną, odświeżając wizerunek.

Założone w 2001 roku Wydawnictwo jest prekursorem gatunku klasyki biznesowej na polskim rynku wydawniczym. Publikacje skierowane są do profesjonalistów i specjalistów zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji i rozwojem osobistym. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W zgodzie z trendami i wizerunkiem

Wydawnictwo MT Biznes, chcąc podążać za trendami i odpowiedzieć na potrzeby rynku, zdecydowało się na rebranding. Nowe logo nawiązuje do tradycji oraz wizerunku wydawnictwa, a jednocześnie wprowadza energię, lekkość i świeżość. Logotyp nadal ma geometryczny kształt kwadratu, a charakterystyczne dla wydawnictwa słowo „biznes” zostało wyodrębnione. Ponadto, profesjonalnego wymiaru dodaje element graficzny symbolizujący otwartą książkę. 

Od lat wierni tym samym wartościom

Wartości, jakie łączy w sobie Wydawnictwo MT Biznes od 15 lat, to niezmiennie: profesjonalizm, nowoczesność, jakość oraz elastyczność. Dbamy o staranne wyselekcjonowanie tytułów biznesowych a następnie wysoką jakość edytorską publikacji, począwszy od tłumaczenia, poprzez opracowanie redakcyjne oraz skład, a skończywszy na projekcie graficznym. Wydawnictwo zawsze stara się dopasować do zróżnicowanych potrzeb klientów, angażując się w każdy detal i element w procesie powstawania publikacji - komentuje Agnieszka Jarosiewicz, menedżer marki.

Wydawnictwo idąc z duchem czasu ma w swojej ofercie nie tylko książki w wersji papierowej oraz audio cd, ale także publikacje w formie elektronicznej oraz audiodownload. Więcej informacji na stronie wydawnictwa http://www.mtbiznes.pl.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij