Nowa wizerunkowa kampania marki Crunchips

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa wizerunkowa kampania marki Crunchips

Firma Lorenz Bahlsen Snack World rozpoczęła kampanię reklamową odświeżająca wizerunek marki Crunchips. Za pomysł i realizację komunikacji marketingowej odpowiadają agencje:

Just (strategia i kreacja), SMG Mediavest (strategia komunikacji, planowanie i zakup wszystkich mediów) oraz SMG LiquidThread (media społecznościowe). 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Działania reklamowe prowadzone są pod hasłem „Jest Crunchips, jest impreza!”. Koncepcja kreatywna polega na wyeksponowaniu różnych zdarzeń, które są ze sobą tak nierozłączne jak skojarzenie marki Crunchips z dobrą zabawą ze znajomymi. W pierwszej z serii spotów promowane są Crunchipsy o smaku papryki. W kolejnej odsłonie w mediach pojawi się krótsza wersja filmu wspierająca nowe, street foodowe smaki Crunchipsów: Burger oraz Azjatycki ostry sos, które właśnie pojawiły się w sprzedaży. Spoty emitowane są w telewizji oraz w serwisach VOD. Wcześniej uruchomione zostały aktywności w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram i Snapchat. Wśród wielu wydarzeń zaplanowanych na najbliższe tygodnie pod kątem social mediów są między innymi:  kontynuacja akcji „Wjazd na chatę” czyli odwiedziny videobloggera Jacka Gadzinowskiego u najbardziej niepokornych Youtuberów (m.in. IsAmU, Maciek Dąbrowski) , specjalna aktywacja związana z Euro2016 oraz konkursy z nagrodami. 

Strategię i kreacją kampanii przygotowała agencja reklamowa Just. Strategią komunikacji oraz planowaniem i zakupem mediów zajmuje się agencja SMG Mediavest, a za obsługę marki Crunchips w mediach społecznościowych odpowiada SMG LiquidThread. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij