IMS partnerem tytularnym Warsaw Fashion Street

IMS partnerem tytularnym Warsaw Fashion Street

IMS został partnerem tytularnym tegorocznej XI edycji Warsaw Fashion Street. W poprzednich latach firma była odpowiedzialna za przygotowanie i dostarczenie oprawy muzycznej wydarzenia. W tym roku IMS oraz Warsaw Fashion Street łączą nie tylko siły, ale również muzykę z modą.

To już XI edycja Warsaw Fashion Street – znakomitego wydarzenia ze świata mody, kultury i sztuki. Motywem przewodnim imprezy jest hasło „Flower Power” – inspirację dla organizatorów stanowią kwiaty, wolność i swoboda. W ostatni weekend czerwca moda z okładek magazynów zostanie przeniesiona na ulice Warszawy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Firma IMS jako partner tytularny będzie odpowiedzialna za stworzenie oprawy muzycznej pokazów oraz wsparcie od strony technicznej. Z inicjatywy IMS podczas tegorocznej edycji odbędzie się konkurs dla zespołów tworzących muzykę niezależną. Zespoły grające na żywo, będą towarzyszyć wybranym pokazom mody, a laureat konkursu podczas wielkiego finału imprezy otrzyma specjalną nagrodę.

XI edycja Warsaw Fashion Week odbędzie się w dniach 25-26 czerwca. Specjalna scena zostanie zbudowana na Krakowskim Przedmieściu naprzeciwko Akademii Sztuk Pięknych. Natomiast Nowy Świat, od Ronda de Gaulle'a zaczynając, zamieni się w Ulicę Projektantów. W zeszłym roku wydarzenie przyciągnęło ponad 150 tysięcy osób na otwarte dla wszystkich pokazy mody i koncerty.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij