Już tylko 25 dni do Bitspiration Festival! Zobacz, co czeka Cię w tym roku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Już tylko 25 dni do Bitspiration Festival! Zobacz, co czeka Cię w tym roku

Największy alternatywny festiwal startupów Europy Wschodniej jest coraz bliżej, a atrakcji nie brakuje. Tegoroczna edycja Bitspiration jest przełomowa z perspektywy każdego uczestnika - przekonaj się, co możesz znaleźć dla siebie.

Założyciele startupów, fundusze Venture Capital, influencerzy technologiczni, instytucje publiczne, studenci i aniołowie biznesu. To tylko część długiej listy uczestników, którzy 6-7 czerwca tworzyć będą najbardziej wyjątkowy festiwal startupowy w tej części Europy. Do tej pory w Bitspiration udział brały takie firmy jak Google, YouTube, Spotify, Microsoft, 500 Startups, The Next Web czy TechCrunch. Nie może tam zabraknąć również Ciebie!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dlaczego warto?

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia atrakcji nie brakuje, a sama agenda jest niezwykle ciekawa - otwiera ją dziennikarz technologiczny, pisarz i scenarzysta Silicon Valley: Dan Lyons! Dan jest również autorem bijącego rekordy popularności bestselleru Disrupted: My misadventure in the startup bubble.

Pośród keynote speakerów pojawi się także Gillmor Gang - twórcy jednego z największych podcastów świata IT, a scenę zajmą takie postaci jak Taso DuVal, Peter Sage, Neil Devani, czy Tina Baker. Konferencja będzie również bogata w panele dyskusyjne - pojawią się przedstawiciele takich startupów jak SeedLabs, czy Estimote, a przedstawiciel Brainly będzie mógł odpowiedzieć na serię pytań o rekordową rundę finansowania w historii polskich startupów.

Drugiego dnia konferencji dodatkowo odbędzie się cała ścieżka medialna, poświęcona marketingowi i promocji - pojawią się przedstawiciele m.in The Next Web, Financial Times, czy PR Newswire). Pełną agendę można znaleźć na stronie wydarzenia.

W tym roku pojawią się również takie nowości jak:

  • Spotkania face-to-face z inwestorami
  • Alejka Startupowa, dająca młodym przedsiębiorcom możliwość pokazania swojego produktu
  • Gala Aulery, podczas której wyłonione zostaną najbardziej wyjątkowe wydarzenia
  • Afterparty organizowane wraz z Google Campus Warsaw i ich wydarzeniem - Campus Summer Party!

Całość odbędzie się w najbardziej unikatowym, industrialnym miejscu, jakie do tej pory widzieli uczestnicy Bitspiration: Zajezdni MZA na warszawskim Żoliborzu!

Jako event skupiający się na społeczności, która go tworzy, w tym roku Bitspiration jest otwarte bezpłatnie dla studentów, a liczni przedstawiciele społeczności startupowych z całej Europy Centralno-Wschodniej już potwierdzili swój udział. Jednocześnie Bitspiration ma szanse stać się jednym z eventów najmocniej wspierających przedsiębiorcze kobiety. A to dopiero początek!

Organizatorzy wydarzenia szykują jeszcze więcej niespodzianek, a o nowościach dowiedzieć się można ze strony wydarzeniaFacebooka i Twittera.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij