Wielkie Marki od Kuchni – najsilniejsze marki zagoszczą na najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wielkie Marki od Kuchni – najsilniejsze marki zagoszczą na najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce

10 maja 2016 roku zostało podpisane porozumienie o współpracy między Superbrands Polska a Szkołą Główną Handlową w Warszawie. W ramach Strategicznego Partnerstwa zostanie zrealizowany projekt Wielkie Marki od Kuchni.

Wielkie Marki od Kuchni to cykl otwartych seminariów, który ma służyć popularyzacji tematu zarządzania marką. W ramach projektu menedżerowie najskuteczniejszych firm działających w Polsce i za granicą, będący gestorami najsilniejszych marek, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem prezentując najlepsze praktyki z zakresu strategii marek na rynku polskim i na rynkach zagranicznych. Prezentacji każdego z opisów przypadków towarzyszyć ma dyskusja z udziałem zaproszonych praktyków oraz przedstawicieli świata nauki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Misją Superbrands jest promowanie idei brandingu poprzez prezentowanie historii najsilniejszych marek; robimy to na całym świecie publikując Albumy zawierające case studies czołowych graczy. Dzięki współpracy z SGH będziemy mieli okazję przybliżyć drogę do sukcesu najskuteczniej kreowanych marek w Polsce szerszemu gronu odbiorców” – mówi Monika Kowalewska, Dyrektor Projektu Superbrands w Polsce.

Zamiarem organizatorów jest podjęcie w trakcie seminariów szerokiego spektrum zagadnień takich jak m.in.: ekspansja marki na rynek zagraniczny, kształtowanie portfela/architektury marek na rynku lokalnym i międzynarodowym, standaryzacja vs. adaptacja strategii marketingowej marki na rynku międzynarodowym, narzędzia rewitalizacji marki, skuteczne strategie marek detalistów oraz strategie marek producentów w reakcji na konkurencję ze strony marek detalistów, kreowanie marki dla młodych konsumentów czy seniorów oraz skuteczne sojusze marek biznesowych, w tym z markami kultury i sportu. 

„Zamiarem naszym jest, aby w rezultacie projektu powstała oryginalna książka prezentująca opisy przypadków najlepszych polskich i zagranicznych marek działających na rynku polskim oraz przykłady ekspansji polskich marek na rynki zagraniczne” – mówi Profesor SGH dr hab. Marzanna Witek-Hajduk z Kolegium Gospodarki Światowej SGH, odpowiedzialna za projekt po stronie uczelni. 

Adresatami cyklu seminariów „Wielkie marki od kuchni” są studenci studiów licencjackich i magisterskich, słuchacze studiów doktoranckich i podyplomowych oraz typu MBA, a także absolwenci SGH i innych uczelni oraz praktycy biznesu.

Pierwsze seminarium odbędzie się 31 maja w gmachu głównym SGH w Warszawie (al. Niepodległości 162), a jego bohaterem będzie marka KOŁO. Prezes Przemysław Powalacz, absolwent SGH, opowie o historii sukcesu marki KOŁO w trudnej marketingowo kategorii.

Udział w seminariach jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja: http://www.uczestnicy.pl/event/wielkie-marki-od-kuchni-1

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij