Zostań współtwórcą XVII Kongresu Badaczy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zostań współtwórcą XVII Kongresu Badaczy

Jeszcze do 23 maja można zgłaszać propozycje wystąpień na XVII Kongresie Badaczy Rynku i Opinii - największej imprezie badawczej w Europie Centralnej.

Tegoroczna edycja Kongresu pt. „Na styku” koncentruje się na zjawiskach występujących po przekroczeniu granic, w obszarach nakładania się na siebie dziedzin czy sposobów działania.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na naszych oczach przesuwają się geograficzne, mentalne i kategorialne granice. Na mapach geopolitycznych, w naszych głowach i w tym, jak działa biznes. Obserwujemy to na płaszczyźnie polityki społecznej i wyzwań w zakresie migracji i mobilności, które w ostatnim roku stały się szczególnie palące. Widzimy to także w biznesie, w ideach, które działają ponad wcześniej wytyczonymi granicami kompetencji, które zaczynają się stykać, przenikać i nakładać na siebie”- mówi dr Agata Grabowska, Przewodnicząca Rady Programowej.

Kongres Badaczy Rynku i Opinii odbędzie się w dniach 13-14 października 2016 roku w warszawskim hotelu Marriott. Do 23 maja można zgłaszać propozycje wystąpień. Szczegóły zaproszenia znajdują się na www.kongresbadaczy.pl

Więcej informacji dostępnych jest na stronie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij