BangFit – PornHub z seks-ćwiczeniami dla każdego

BangFit – PornHub z seks-ćwiczeniami dla każdego

Kilka dni temu PornHub ogłosił powstanie BangFit, specjalnego programu stworzonego po to, by ludzie zamiast chodzić na siłownię, mogli „ćwiczyć” podczas uprawiania seksu i dzięki temu dbać o swoją sylwetkę.

fot. PornHub

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na potrzeby projektu BangFit stworzona została strona internetowa, z którą użytkownik może się połączyć za pomocą swojego telefonu. Następnie dostaje on do wyboru „seks-ćwiczenia” wraz z informacjami na temat proponowanych pozycji oraz kalorii, które zostaną spalone. W skrócie, polega to na oglądaniu filmu i powtarzaniu ruchów. Podczas każdego „ćwiczenia” użytkownik dostaje punkty, na podstawie których przyznawane mu jest miejsce w rankingu. Z BangFit korzystać mogą zarówno dwie osoby, jak i trzy, a nawet jedna.

Poprawne wykonanie „ćwiczeń” nadzoruje specjalny pas BangFit Band, do którego użytkownik przyczepia smartfon, śledzący jego ruchy. PornHub zaznaczył, że pas dostępny będzie w sprzedaży już niedługo. Jednakże biorąc pod uwagę podobne zapewnienia przy wcześniejszych projektach, np. Wankband, możemy spodziewać się, że jest to jedynie kolejny prototyp, stworzony w celach marketingowych.

Na temat pozostałych, niezwykłych działań marketingowych serwisu PornHub przeczytacie tu>

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij