Isobar Polska rozwija usługi contentowe

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Isobar Polska rozwija usługi contentowe

Marta Zajdel dołączyła do zespołu Agnieszki Gajzler, Vice President Media&Content Isobar i jako International Product Development Director będzie odpowiedzialna za zbudowanie portfolio biznesowo-produktowego opartego o potencjał zespołów contentu oraz moderacji.

fot. Marta Zajdel, International Product Development Director, Isobar Polska

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- W planach jest zbudowanie i rozwój dwóch strategicznych produktów, które będą oparte na parasolu różnorodnych usług dla marketerów. Celem tego działania jest jeszcze lepsze wykorzystanie kompetencji wyspecjalizowanych zespołów pracujących w warszawskim i białostockim oddziale Isobaru. Marta będzie blisko współpracować z Maciejem Bielickim, który w ramach Dentsu Aegis Network Polska odpowiada za usługę moderacji międzynarodowej - mówi Agnieszka Gajzler, VP Isobar Media & Content. 

Marta ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży wydawców contentu (Viacom, Disney, HBO) i telekomunikacyjnej (Heyah). Przez ostatnie lata zajmowała się rozwojem biznesu, tworząc między innymi produkty z segmentu mobile oparte o kontent z portfolio MTV i Nickelodeon. Wcześniej odpowiadała za działania marketing-mix oraz rozwój nowych ofert marki Heyah. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij