Poczuj prędkość 600Mb/s

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Poczuj prędkość 600Mb/s

Na Dworcu Centralnym w Warszawie, w dniach od 16 do 26 maja, pasażerowie mogą pokonać schody korzystając ze specjalnej zjeżdżalni. Ustawiona wzdłuż zejścia na perony zjeżdżalnia to część kampanii Orange, realizowanej przez firmę Synergic. Akcja ambientowa promuje internet światłowodowy oferowany...

...przez operatora.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konstrukcja modułowa, opatrzona specjalnymi atestami, została zaadaptowana do dworcowych schodów. Mogą z niej korzystać zarówno dzieci jak i dorośli. W ten nietypowy sposób firma Orange zwraca uwagę na usługę internetu światłowodowego o prędkości do 600Mb/s. Prędkość zjazdu, znacznie większa niż ta, osiągana przy tradycyjnym schodzeniu po schodach, nawiązuje do atutów łącza internetowego.

Akcję przygotował dział komunikacji operatora we współpracy z Initiative Media Warszawa, a zrealizowała firma Synergic. W ramach kampanii promującej w Warszawie szybki internet zrealizowano również reklamę na siatkach wielkoformatowych w czterech prestiżowych lokalizacjach oraz na nośnikach typu Fullback ulokowanych na autobusach komunikacji miejskiej.

Akcje ambientowe oddziałują mocno na konsumentów, przykuwają uwagę, pozwalają na dłużej zapamiętać przekaz. Jeśli powiążemy to z reklamą na nośnikach wielkoformatowych oraz tranzytową mamy pewność, iż osiągniemy naprawdę duże zasięgi – komentuje Joanna Szlemińska, Wiceprezes Zarządu Synergic Sp. z o.o.

Najprawdopodobniej zjeżdżalnia, która przyciąga ogromną uwagę pasażerów w stolicy, pojawi się również w Krakowie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij